perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TOM SAATİ

Fabrika, alışveriş merkezi, depo, polis merkezi ve askeri birliklerinde aralarında bulunduğu birçok kurum ve kuruluşta yapılan nöbetçi ve bekçi uygulamalarında görev takibini yapmak için görev esnasında genelde bir yetkili olmadığından ve bu tip çalışma gruplarının genelde vardiyalı olduğu düşünülürse özellikle gece vardiyalarında bu takibi yapacak bir yetkilinin olmamasında dolayı iş takibinin yapılması normal şartlarda çok zor olacaktır. Bu gibi durumlarda iş takibini düzenli bir hale getirmek için ve yetkililerin iş yükünü hafifletmek için kullanılan tom saati sistemlerinin kullanılması yeterli olacaktır. Tom saati sistemlerinde bulunan takip yazılımı ile bekçilerin görev takibi rahatlıkla raporlanabilecektir. Türk mühendisler tarafından firmamız adına özel üretilen ürünler ve Türkiye distribütörü olduğumuz yurtdışı menşeili ürünler olan Guard Tour, Perguard ve GuardX markaları ile tom saati sistemleri ile kullanıcılarımıza Perkotek firması olarak destek vermekteyiz. Tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanabilmeleri için Türkiye genelinde satış fiyatlarımızın sabit olması ile birlikte Türkiye distribütörü olmamızın da avantajlarıyla en cazip fiyatlar firmamıza aittir.

Kurulumları ve kullanımları açısında bakıldığında bekçi saati sistemleri gayet basittir ve alınacak kısa bir eğitimle rahatlıkla kullanımları sağlanmaktadır. Kurulum aşamasında tom saatine ait sürücüler ilk olarak veri aktarımı yapılacak olan bilgisayar sistemine tanımlanır ve aynı bilgisayara raporlamalar için tom saati takip yazılımının da kurulması gerekecektir. Bekçi takip yazılımı kurulduktan sonra bekçilere ait tanıtım kartlarının ve dolaşacakları turlara ait tur noktalarının bekçi yazılımına tanımlanmasından sonra tur noktalarının ilgili bölgelere montajlarının yapılması gerekecektir. Son aşama olarak bekçilerin yapmaları gereken turların saatleri ve süreleri de bekçi yazılımına tanımlandıktan sonra tom saati sistemi kullanıma hazır hale gelecektir. Kullanımında ise bekçiler tura başlamadan önce ilk olarak kendilerine ait tanıtım kartlarını tom saatine okutacaklardır ve sonrasında ilgili bölgeleri dolaşarak buralarda bulunan tur noktalarına tom saatini okutarak yapmaları gereken görevi tamamlayacaklardır. Okutulan tüm bu veriler uzun yıllar boyunca bekçi saati şarjı bitse dahi hafızasında saklanabilir; ancak yazılım üzerinden alınacak raporların düzenli ve sağlıklı olabilmesi için günlük ya da haftalık gibi periyotlarla veri aktarımı yapılması tavsiye edilir. Tom saatine ilişkin çalışma mantıkları aynı olmakla beraber ek özellikler barındırmaktadır. Örneğin modellere göre farklılık gösteren fener özelliği ile gece vardiyalarında bekçilere kolaylıklar sağlamaktadır. Kullanım alanları gereği tom saati tamamen su geçirmez ürünler olmaları yanı sıra insan gücü ile oluşabilecek darbelere karşıda dayanıklıdırlar.

Tom saatinin olası düşürülmesinde ise ağırlık merkezi arkasında bulunduğundan ilk darbeyi alacak olan bölümden darbe minimuma indirgenerek kalemin ön kısmında bulunan elektronik devrelere ulaşmaktadır. Böylece kalemin iç kısım hasar alması da minimuma indirgenmiştir. Ayrıca kalem içerisinde bulunan darbe sensörleri ile yapılan bilinçli ya da bilinçsiz tüm darbeler bekçi saati tarafından kaydedilmektedir. Bekçi takip yazılımından alınacak raporlar bu darbelerin hangi bekçi görevinde meydana geldiği saniyesine kadar gösterilmektedir. Böylece bekçilerin sistemleri kullanımı hakkında bilgi sahibi olunabilir ve ilgili bekçiden konu hakkında savunması alınabilir. Tom saati ile yaşanacak sorunlarda destek ekibimiz ile iletişim kurulması yeterli olacaktır. İlk aşamada telefondan yaptıkları yönlendirmeler ile kullanıcıların sistemlere müdahale edilmesi sağlanmaktadır, Eğer sorun yazılımsal ise yönlendirmelerin yanı sıra destek ekibimiz uzak masaüstü bağlantıları ile kullanıcılarımıza çözümler üretirler. Bu şekilde sorunlar anlık olarak giderilemezse ya da sisteme müdahale edecek bir yetkilinin olmaması durumunda destek ekibinden alınacak randevu ile kullanıcılarımıza firmamıza ait teknik ekibin yönlendirilmesi sağlanır. Böylece sorunlar uzman ekiplerimizce yerinde müdahalelerle giderilmektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları