perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TUR KONTROL

Bilgisayar bağlantılı tur kontrol sistemleri, bekçilerin takip edilebilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde özellikle geceleri görevli olan bekçilerin görev saatlerinde hangi alanlarda olduklarını tespit edebilmek için sıkça kullanılmaktadır. Sitelerde sıkça rastladığımız bilgisayar bağlantılı tur kontrol sistemleri, aslında günümüzde bekçi ve güvenlik görevlisi takibi yapılabilecek bütün alanlarda kullanılabilirler. Sistemi zaten kullanmak oldukça basittir. Kullanım sağlayabilmek için bir bütün olarak kullanılmalıdırlar. Bilgisayar bağlantılı tur kontrol sistemleri; bekçi tanıtım kartı, bekçi kalemi, aktarım yuvası, bekçi takip programı ve kontrol noktalarından oluşmaktadır. Bu sistemleri bu şekilde aktif olarak kullanabilmek için öncelikle bekçilerin devriye gezmesi istenilen alanlara bekçi kontrol noktalarının konumlandırılması gerekmektedir. Tabi ki bu noktaların konumlandırılacakları alanlara oldukça dikkat edilmeli, manyetik alanlar dışında olmasına özen gösterilmelidir. Çünkü manyetik alanlarda kontrol noktası bulunması, bilgisayar bağlantılı tur kontrol sistemleri kalemlerinin okuma yapmalarında sorun yaşamanıza sebebiyet verebilmektedir. Bu işlemden sonra bekçilerin tura çıkarken tanıtım kartlarını okutmaları gerekmektedir. Böylece hangi bekçinin hangi saatte tura çıktığının bilinmesi mümkün olacaktır. Bekçiler ilk kontrol noktasından başlayarak son kontrol noktasına kadar bilgisayar bağlantılı tur kontrol sistemleri kalemini okutarak tura devam ederler. Son kontrol noktasına da kalemi okuttuklarında tur tamamlanmış olacaktır. Daha sonra modeline göre bilgisayar bağlantılı tur kontrol sistemleri kalemi aktarım yuvasına konmalı ya da aktarım kablosu ile bilgisayara bağlanmalıdır. Böylece içerisinde yer alan bilgilerin bekçi takip programına aktarılması sağlanmaktadır. Bu işlemden sonra takip programı üzerinde bekçilerin bütün bilgileri görüntülenip rapor haline getirilebilmektedir.

Bilgisayar bağlantılı tur kontrol sistemlerinin firmamız tarafından satışa sunulmuş olan dört farklı modeli bulunmaktadır. Bu modeller; Guard Tour bilgisayar bağlantılı tur kontrol sistemleri, GuardX bilgisayar bağlantılı tur kontrol sistemleri, Perguard bilgisayar bağlantılı tur kontrol sistemleri ve PerguardX bilgisayar bağlantılı tur kontrol sistemleridir. Bunlardan hangisinin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize kalsa da aslında kullanım mantığı ve kalitesi tamamında aynıdır. Tüm bu sistemlerde kullanılmakta olan bilgisayar bağlantılı tur kontrol sistemleri kalemleri, oldukça ağır koşullara tabi tutularak test edilmişlerdir. Bu yüzden atılsalar veya yere düşseler bile asla zarar görmezler. Bu sayede bekçilerin de sabotaj yapması gibi durumların önüne geçilmiştir. Kalemler, kontrol noktalarına yaklaştırıldıklarında titreşimli olarak uyarı vermektedirler. Böylece okunma yapıldığı anlaşılmaktadır. Özellikle gece bekçilerinin yer aldığı alanlarda sıkça tercih edilen bilgisayar bağlantılı tur kontrol sistemleri, geceleri bekçilerin görev alanlarında olup olmadığını sürekli olarak düşünmenizin önüne de geçmiştir. Böylece artık siz de geceleri güvenle uyuyabilirsiniz. Satın almak ya da bilgisayar bağlantılı tur kontrol sistemleri hakkında çok daha fazlasını öğrenebilmek için 0850 811 80 00 numarasından iletişime geçebileceğiniz gibi info@perkotek.com üzerinden de bize yazabilirsiniz. Size sadece bir telefon uzaklıktayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları