perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Üretici Firma
perkotek.com
  • Açıklamalar
  • Broşürler
  • Belgeler
  • Videolar
  • Montaj Görüntüleri
HG 5370 Hızlı Geçiş Turnike Sistemleri
  • perkotek.com

% 100 yerli üretim, yüksek performans, düşük enerji sarfiyatı, dekoratif görünüm, güvenlik ve kesintisiz teknik desteğe sahip olmasıyla hızlı geçiş sistemleri denildiğinde akla ilk gelen marka şüphesiz AVAX’dır. Yeni üretilmesine rağmen en çok satılan hızlı geçiş turnikelerinden biri olan HG 5370 zerafeti ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Hızlı geçiş turnikesini parmak izi okuyucu, yüz tanıma sistemi ve kartlı geçiş sistemi ile entegreli kullanmak mümkündür. İstenirse butonlu yahut uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilir. Hızlı geçiş turnikesine tetik geldiği anda pleksi kanatları sağa ve sola açılarak minimum 60 santimetrelik net bir geçiş mesafesi bırakır. Belirlediğiniz süre kadar açık kalır ve zamanı gelince otomatik kapanır. Kapanma esnasında kişi yahut cisim geçişini tamamlamadı ise yüksek hassasiyete sahip sensörleri nesneyi algılar ve kanatların kapanmasını engeller.

Yangın, deprem yahut farklı bir alarm durumunda diğer kontrol sistemlerinden gelecek tetik ile kanatlarını hemen açıp otomatik olarak serbest geçiş moduna geçerek binada bulunanların, binayı hızlı tahliyesine yardımcı olur. TSEK ve ISO 9001:2008 kalite belgelerine sahip olan hızlı geçiş kontrol turnikelerimizi en ucuz fiyat garantisi ile satmaktayız. Fiyat teklifi ve fiyat listesi edinmek için 0850 811 80 00'ı aramanız yeterli olacaktır.

 

HG 5370 Hızlı Geçiş Turnikesi Teknik Özellikleri

 
Enerjisi: 100 - 240 volt AC enerjiye sahiptir.
Güç Tüketme Özelliği: 60+60 watt güç tüketme özelliğine sahiptir.
Gövdesi: 304 kaliteli paslanmaz çelik gövdeye sahiptir.
Çalıma Sıcaklığı: -20 ile +60 derece arasındaki sıcaklıklarda çalışabilmektedir.
Boyutları: 280 mm x 1215 mm x 980 mm'dir.
Geçiş Alanları: Minimum 60 santimetredir.
Sensörünün Kontrolü: Kişiler turnikeden geçişleri sırasında turnike kolunun önünde dururlarsa ya da geçiş tamamlanırken çanta yahut herhangi bir nesne turnike içerisinde kalırsa, güvenlik sensörü sayesinde turnike kapanmaz. Herhangi bir kontrol ünitesi ile kapanması için komut verilse dahi, turnike kapanmayacaktır. Geçiş tamamlandığında da sistemin hafızasında bekletilen kapanma işlemi tamamlanmış olacaktır.
Buton Kontrolü: Bu turnikemiz, çift buton kontrolü ile çalışmaktadır. Çift buton ile kontrolde turnikeyi açmak ve kapatmak için iki ayrı buton bulunmaktadır.
Zaman Kontrol Özelliği: Turnike açıldığında belirli bir süre sonra otomatik kapanmasını zaman kontrol özelliği ile sağlayabilirsiniz.
Sistemi: Mikroişlemci özellikli olan turnikemiz, iki yönlü geçişe olanak sağlamaktadır. Geçilen bir yönde veri çıktısı verir.
Acil Alarm Durumu: Yangın, deprem, afet gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir. Güvenlik sistemlerine bağlanılarak kontrol imkânı bulunur.
Göstergesi: Ok şeklinde olan ışıklı göstergesi, sistemin geçiş kontrolünü sağlamaktadır. Geçişe izi verilmezse, karşı yönden geçiş varsa kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır. Geçişe izin verildiğinde ise yeşil renkli ok yanmaktadır.
Extra Özellikleri: Müşterilerin isteklerine bağlı olarak istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir. Dilediğiniz ve ihtiyacınıza uygun çözümler üretilebilmektedir.
Tasarımı: Sessiz ve yumuşak geçişler için dekoratif bir görünüm sunan özgün tasarımlıdır.
Garanti Süresi: Turnike sistemi iki sene boyunca garantilidir.
Destek: Tüm Türkiye dahil olmak üzere, Turki Cumhuriyetler, Balkanlar ve Kıbrıs’ta hızlı, kaliteli, kesintisiz ve uzman teknik destek sağlanabilmektedir.
Kalite Belgeleri: ISO 9001, ISO 2008 ve TSEK kalite belgelerine sahiptir.
Montaj Özellikleri: Montaj kiti sayesinde hızlı ve basit bir şekilde montaj yapılabilmektedir.
 
İlgili Arama Etiketleri: turnike, hızlı geçiş turnikesi, hızlı geçiş turnike sistemi, hızlı geçiş turnike sistemleri fiyatları, hızlı geçiş turnikesi, turnike fiyatı, turnike fiyatları, hızlı geçiş turnikeleri ve fiyatları, hidden gate
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler