perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Tur Kontrol Sistemleri: Modern ve Güvenli Erişim

Tur kontrol sistemleri, güvenlik görevlinizi takip etmek için kullanabileceğiniz bir sistemdir. Bu sistem, bekçi takip yazılımı, bekçi akıllı kalemi, bekçi tanıtım kartları, bekçi kontrol noktaları, aktarım yuvası ve şarj adaptöründen oluşmaktadır. Kullanımları oldukça basittir. Bekçiler tura çıkmadan önce tanıtım kartlarını okutma yaparak tura çıkacaklarının bilgisini verirler. Tura çıktıklarında daha önce yerleştirilmiş olan kontrol noktalarına akıllı kalemleri sırayla okuturlar. Kalemleri okutabilmek için 7-8 santimetre mesafeden yaklaştırmak yeterli olacaktır. Kalem okutulduğunda o anın saat ve tarih bilgisi kalemin hafızasına alınır. Kalem aktarım cihazına konulduğunda içerisindeki bilgiler bilgisayara bekçi tur kontrol sistemleri sayesinde aktarılarak raporlanabilmektedir. Bu sayede siz de bekçiniz geceleri nerede yer alıyor kolayca öğrenebilirsiniz!

Tur kontrol sistemleri, paslanmaz çelikten üretilmiş olup su geçirmez özelliktedirler. Tüm kötü hava koşullarına rağmen bu kalemleri güvenle kullanabilirsiniz. Üstelik kalemlerin şarjları çok kısa bir sürede dolmakta ve uzun süre boyunca dayanmaktadır. Şarj bitmesi durumlarında da kalemin içerisindeki veriler kaybolmaz. Bu sayede asla veri kaybı yaşamayacaksınız. Bekçi tur kontrol sistemleri kullanılmakta olan tüm alanlarda güvenlik çok daha üst düzey bir hal almıştır. Sadece bu sistemlerin varlığı ile bile güvenlik görevlilerinin olası tehlikeli tüm durumlarda görev alanlarında yer almaları sağlanmıştır. 

TUR KONTROL SİSTEMLERİ FİYATLARI

Tur kontrol sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle web sitemiz üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi 0850 811 80 00 numarasını arayarak da bizimle irtibat kurabilirsiniz. Neden sürekli bekçinizin görevini yapıp yapmadığına dair bir şüpheyle yaşayasınız ki? Vakit kaybetmeden bize ulaşın. Hem içiniz rahat olsun, hem de güvende olun!!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler