perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

UA860 Parmak İzi Sistemi

UA860 Parmak İzi Sistemi, entegre edilmiş olan wi-fi modülüne sahiptir ve IEEE 802.11 b/g/n standartlarını karşılayan bu cihaz, 2,4G radyo bandı ile çalışmaktadır. . 2.8 inçlik bir renkli ekrana sahip olan bu cihaz, BioID parmak izi teknolojisini kullanır. Daha rahat iletişim için dahili wifi vardır. Üstelik cihaz tek başına iken veri yönetimi ve veri yedekleme sağlamak için usb ana bilgisayarın bağlantısını desteklemektedir. Kullanıcılar verileri WiFi, Usb port ve tcp-ıp kullanarak yönetilebilir ve bu sayede de kazayla silinme gibi riskler ortadan kalkmaktadır. Bu özelliklerin dışında opsiyonel olarak sunulan WDMS uzaktan veri yönetimini Zt 3.0 aracılığıyla gerçekleştirmektedir.

BioID parmak izi teknolojisini kullanarak sizin mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar. Pürüzlü, kuru yahut nemli parmak izlerinde bile yüksek doğrulama sağlamaktadır.

WDMS, dünya çapında kullanım sağlar. Cihazlar oldukça profesyoneldir. Http server üzerinden, ağın üzerindeki aygıtların kapasite sınırlamalarını ölçmektedir. Veri yükleme ve güncelleştirmeler otomatik olarak yapılabilir ve mondial cihazlar bağlanabilecektir. Bu özellikler, aygıtın izlenmesi ve yönetilmesi için oldukça idealdir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler