perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
X RAY CİHAZLARI FİYATLARI

Kullanıcı ve ziyaretçilerin, güvenlik seviyesinin üst düzeyde olduğu noktalarda giriş kapılarında kontrol edilerek içeri tehlike arz edebilecek cisimler ile girmeleri engellenmelidir. Bu kontroller günümüz teknolojisi ile kullanıcılara temas etmeden ve rahatsızlık vermeden yapılabilmektedir. Kullanıcıların üstelerini aramak için boy dedektörleri kullanılırken, yanlarında bulunan eşyaların kontrolü de x ray cihazları ile sağlanmaktadır. Boy dedektörleri ile hassasiyet ayarları yapılarak metal yoğunluğu bulunan tüm cisimler algılanırken x ray cihazları ile cisimler en küçük atom özelliklerine kadar incelenir ve farklı renklerle x ray monitöründe görüntülenirler. Bu noktada bulunan görevliler tarafından tehlike oluşturabilecek cisimler rahatlıkla ayırt edilebilmektedir. Monitörde görüntülenen cisimlerin şekillerinin korunması tespit edilmesini kolaylaştırmaktadır. X ray cihazları fiyatları açısından düşünüldüğünde ise insan hayatından değerli olmadığı göz önünde bulundurularak uygun maliyetler ile sahip olunabilir. Kullanım alanları havalimanları, polis merkezleri, askeri birlikler, adliyeler gibi kurum ve kuruluşlar olarak bilinse de günümüzde artan terör olayları nedeniyle üst düzey toplantıların yapılabileceği ve insan topluluklarının yoğun olduğu noktalar olan kongre merkezleri, oteller, alışveriş merkezleri, eğitim kurumları gibi noktalarda da kullanımları neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Türkiye distribütörü olduğumuz Secuda markası ile bu konuda kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. Tüm kullanıcılarımızın aynı şartlarda ulaşabilmeleri için Türkiye genelinde satış fiyatlarımız sabit olmakla beraber Türkiye distribütörü olmamızın da avantajlarıyla x ray cihazları fiyatları en uygun şekilde Perkotek firması olarak tarafımızdan sunulmaktadır. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi x ray cihazlarında da bulunan 2 yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi ile kullanıcılarımızın tarafından tercih edilmemizin en büyük sebeplerindendir.

X ray cihazlarının aktif edilmeleri için 220 v şehir elektriği beslemesi dışından ihtiyaç duyulan bir altyapıya gerek yoktur. Tak çalıştır mantığında olan x ray cihazları, aktif edildikleri takdirde direkt olarak çalışacak şekilde ayarlanmışlardır, ek olarak bir ayar yapılmasına gerek yoktur. Görevliler ile x ray cihazları arasındaki iletişimi sağlayacak bilgisayar sistemi ve yazılımı set içerisinde mevcut olduğundan ek olarak bir bilgisayar sistemine gerek duymazlar. Windows tabanlı çalışan yazılım ara yüzü ile x ray cihazı kullanımı hakkında detaylı raporlamalar alınabilir ve taranan tüm görüntüler kayıt altında tutulduğundan farklı bilgisayarlara da görüntü aktarılması sağlanabilmektedir. Windows tabanlı olmasının avantajıyla USB bellek ya da CD aracılığıyla aktarılabileceği gibi x ray bilgisayar sisteminin yerel ağ sistemine dahil edilmesiyle network üzerinden de aktarımların yapılması sağlanabilir. Ekstra özelliklerin mevcut olduğu x ray cihazları fiyatları, modellerine göre farklılık gösterebilmektedir.

X ray cihazları, isimlerini çalışma sisteminde bulunan x ışınlarından almaktadır. X ray cihazları tüneline yerleştirilen tüm cisimler x ışınları aracılığı ile foto diyotlar tarafından süzülerek taranırlar. Bu sayede cisimler en küçük atomlarına kadar incelenir ve yapısında bulunan atomların özelliklerine göre farklı renklerle şekillenerek x ray cihazının monitöründe gösterilirler. Cismin yapısında bulunan atomun numarası 19 ve üzerinde olan krom, titanyum, kurşun, kalay, gümüş, altın, bakır gibi ağır elementler grubuna giren inorganik maddelerden oluşuyorsa mavi rengi alarak gösterililer. Atom numarası 10 ve üzerinde olmakla beraber 18 ve aşağısında olan alüminyum, klor, kükürt, argon, silisyum, sodyum, magnezyum gibi karışık grup elementler ise yeşil rengi alarak x ray monitöründe şekillenirler. Hafif grup element gruplarında bulunan; atom numarası 9 ve altında olan berilyum, bor, karbon, azot, helyum gibi organik maddeler ise turuncu rengi alarak gösterilirler. Tünel içerisinde bulunan tüm cisimler bu şekilde renklenerek katmanlar halinde görüntüleneceğinden bir karışıklık olmadan rahatlıkla ayırt edilebilirler. Siz de x ray cihazları fiyatları hakkında çok daha geniş bilgiye sahip olmak isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler