perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

UCUZ PERSONEL KONTROL SİSTEMİ

Personel kontrol sistemleri, günümüzde personellerin 7/24 olarak takip edilmesi için oldukça geniş alanlarda kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılabilen cihazların; yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları olmak üzere üç farklı modeli bulunur. Bu cihazlar, ucuz personel kontrol sistemi cihazları olarak da bilinmektedir. Nedeni ise firmamızın satışının yapmakta olduğu tüm personel takip cihazlarının Türkiye dağıtıcısı konumunda olmasıdır.

Ucuz personel kontrol sistemi modellerinden bir tanesi olan parmak izi tarama cihazları, parmakların uç kısımlarında yer alan izlerin taranacak geçiş yapılabilmesini sağlamakta olan cihazlardır. Bu cihazlar ile geçiş yapabilmek için her insanın parmak izinin tanımlanması gerekir. Parmak izinin her insanın parmağında farklı olması sayesinde kişilerin zaten birbirlerinin yerine parmaklarını okutarak giriş ve çıkış yapması mümkün olmaz. Bu da bu cihazlara hem çok güvenilmesini hem de çok sık kullanılmasını sağlamaktadır. Parmak izi cihazlarında kalite oldukça önemlidir. Çünkü şu an piyasada satılan pek çok parmak izi cihazı, defalarca parmak izi okutulsa bile okuma yapamayabilir. Bu da sizi çıldırtabilir. Ancak firmamız tarafından satışa sunulmuş olan cihazlar, oldukça kaliteli parmak izi sensörlerine sahip oldukları için kolayca geçiş yapabilme imkânı sunmaktadır. Parmak izi cihazları ile üstelik turnikelere, kapılara ve hatta bariyerlere de tetik verebilmek mümkündür. Böylece kontrollü personel geçişleri güvenliği çok daha yüksek olacaktır.

Ucuz personel kontrol sistemi modellerinden bir tanesi de yüz tanıma cihazlarıdır. Yüz tanıma cihazları, personellerin benzersiz ve eşsiz yüz algoritmasını tanıma yaparak geçiş imkânı sunar. Bu cihazların kaliteleri, kameralarından gelmektedir. Yüksek çözünürlüklü kameralara sahip olmaları sayesinde oldukça hızlı bir biçimde geçiş imkânı sunmaktadırlar. Bu cihazların zaten birçok modelinde parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş yapabilme olanağı da yer almaktadır. Böylece geçiş yapılırken istediğiniz herhangi bir geçiş şeklinin kullanılabilmesi mümkündür. Ucuz personel kontrol sistemi yüz tanıma cihazları ile turnikelere, kapılara ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Turnikelere tetik vermek için bu cihazların turnikeler üzerinde kullanılması gerekmektedir. Kapılara tetik vermek için ise kapılarda kilitlerin kullanılması gerekmektedir.

Ucuz personel kontrol sistemi modellerinden bir diğeri de kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Bu cihazlar, kart tanıma mantığıyla çalışırlar. Cihazlara tanımlanmış olan kartları cihaza yaklaştırdığınızda kartın bilgisi okunarak geçiş izni verilmektedir. Bu şekilde geçiş yapma olanağı tanıyan bu cihazlar, günümüzde genellikle kapılardan yapılacak olan geçişlerin kontrolleri için kullanılmaktadır. Kapılardan personellerin bu cihazları kullanarak geçiş yapması için beraberinde kilitlerin de kullanılıyor olması gerektiği unutulmamalıdır. Zaten her kapı yapısına uygun olan farklı bir kilit modeli bulunduğu için her türlü kapıya, kartlı geçiş kontrol cihazları ile tetik verilebilmektedir. Bunun yanı sıra bu cihazlar ile bariyerler ve turnikelere de tetik verilebilir.

Ucuz personel kontrol sistemi teklifi almak ister misiniz? Bunun için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bize ulaşabileceğiniz gibi info@perkotek.com üzerinden de irtibata geçebilirsiniz. Dilerseniz Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı da yakalayabilirsiniz. Satın almak için zaman kaybetmeden bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları