perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

AKILLI KAPI KİLİDİ

Akıllı kapı kilidi sistemleri, tüm geçiş kontrol cihazları ile birlikte kullanılmakta olan kilitlerdir. Bu kilitlerin elektrikli, elektronik, manyetik ve selenoid bold pimli olarak farklı modelleri bulunmaktadır. Eğer geçiş kontrol cihazları ile oturduğunuz yerden kapılarınızı butonla ya da uzaktan kumanda ile açtırmak istiyorsanız, kilidinizin mutlaka elektrikli ya da elektronik olması şart olmaktadır. Elektrikli kilit karşılığı kullanılacak olan yerlerdeki kapıların sabit olan kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterli olacaktır. Strike akıllı kapı kilidinde mekanizmaları, paslanmaz çelikten üretildikleri için de uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak problemsiz bir şekilde kullanılabilmektedir. Bu kilitler enerji varken kilitli ya da enerji varken kapalı olarak iki farklı şekilde çalışma prensibine sahiptirler. Bu kilitlerdeki tutuş güçleri de beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişmektedir.

Cam kapıların sabit kısımlarına takılmakta olan manyetik cam kapı kilitleri ise kilide elektrik verilmesi durumunda cam kapıların hareketli olan kısımlarındaki aparatlara mıknatıslama mantığı ile çekerek yapışırlar. Tutuş güçleri bu kilitlerde 1000 kilogram, 750 kilogram, 500 kilogram, 350 kilogram, 280 kilogram, 180 kilogram ve 60 kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Manyetik kilit karşılıklarında kullanılan aparatlar; U aparatı, LZ aparatı, Z aparatı ve L aparatlarıdır. Selenoid pimli bold akıllı kapı kilidi ise silindir şeklindeki paslanmaz kapı kilidinin hareketli olan kısımlarına saplanması ile çalışmaktadırlar. Bu kilitlerin tutuş güçleri 800 kilogram ile 2000 kilogram arasında değişiklik göstermektedir.

Akıllı kapı kilidi sistemleri aynı zamanda dokunmatik ya da dokunmadan elinizi göstererek kapıları açmanızı sağlayan butonlar ile birlikte de kullanılabilmektedir. Akıllı kapı kilidi kullanımları da çok basit olmakla birlikte oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

Akıllı kapı kilidi günümüzde çok geniş alanlarda tercih edilmektedir. Özellikle işletmelerde ve ofislerde kapıların uzaktan açılması sağlanmaktadır. Bu şekilde yerinizden kalkmadan da kapıları açabileceksiniz. Üstelik bu şekilde kullanımları da oldukça basittir. Akıllı kapı kilidi satın almak isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyat garantisi ile sahip olmak için siz de daha fazla zaman kaybetmeyin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler