perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ÜST ARAMA DEDEKTÖRÜ FİYATLARI

Üst arama dedektörü, metal eşya tespiti yapmak için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin kullanılmakta olan iki farklı modeli yer almaktadır. Bu modeller; kapı tipi metal üst arama dedektörü ve el tipi metal üst arama dedektörüdür. Kapı tipi metal üst arama dedektörü fiyatları ile el tipi metal üst arama dedektörü fiyatları, birbirinden farklıdır. Bir arada kullanıldıklarında çok daha güvenilir alanlar elde etmenizi sağlamakta olan bu dedektörler, ayrı ayrı olarak da kullanılabilmektedir. Beraberinde xray cihazları ile kullanıldıklarında da daha da güvenilir alanlar elde etmenizi sağlamaktadır.

Öncelikle kapı tipi üst arama dedektörü fiyatları ve özelliklerinden bahsedelim. Kapı tipi üst arama dedektörü, kişilerin üzerlerinde yer alan metalleri tespit edebilmenizi sağlamakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörler; alışveriş merkezleri, ceza evleri, kamu kurum ve kuruluşları, fabrikalar, askeri alanlar, belediyeler, plazalar, okullar, hastaneler gibi pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Kullanımı çok kolay olmasının yanı sıra yine kullanacak olan kişilerin kısa bir eğitimden geçirilmesi gerekmektedir. Kapı tipi üst arama dedektörünün ekranında kaç kişinin geçiş yaptığı ve alarmın kaç defa çaldığı da görülebilmektedir. Bu dedektörlerin tarama mantığı, zone bölgesine göre değişir. Zone bölgesi kapı tipi üst arama dedektöründe ne kadar çok ise metali tespit etme hızı ve tespit etme kolaylığı da o kadar artış göstermektedir. Bu dedektörlerde hassasiyet ayarı da yapabilmek mümkündür. Bu ayar ile normalde madeni para, kemer tokası gibi nesnelere alarm verilmesi engellenerek, kullanım çok daha basit bir hale getirilecektir. Üstelik bazı modellerinde metal tespit edildiğinde ışıklı olarak da uyarı verebilme özelliği yer almaktadır. Son teknoloji ile üretilmiş olan kapı tipi üst arama dedektörü fiyatları, kullanılacak olan modeline göre değişir. Bu yüzden kapı tipi üst arama dedektörü fiyatları hakkında çok net bir bilgi verebilmemiz mümkün olmayacaktır. Ancak Perkotek Teknoloji ailesi olarak Secuda kapı tipi metal üst arama dedektörü fiyatları, Secuda markasının ülkemizde dağıtıcılığını yapmamızdan ötürü oldukça uygun olmaktadır.

El tipi üst arama dedektörü fiyatları uygunluğu ile bu dedektörler, güvenlik görevlileri tarafından kullanılarak silah, tabanca, bıçak gibi tüm delici ve kesici, tehlike nesneleri tespit edebilmenizi sağlamaktadır. El tipi üst arama dedektörü, küçük olan metalleri çok yakından ve büyük olan metalleri ise uzaktan dahi tespit edebilmektedir. Üstelik demir olan metalleri ve diğer tüm metalleri birbirinden ayırabilmektedir. Düşük batarya durumlarında ise sesli ve ışıklı uyarlar vererek kullanıcısını uyarmaktadır. Hassasiyet ayarı yapılabilen el tipi üst arama dedektörü, yüksek duyarlılık ve seçicilik ile çalışır. Geniş bir tarama alanına sahip olmaları sayesinde tüm metalleri anında tespit etme imkânı sunar. Gelişmiş teknoloji ile üretilmiş olan el tipi üst arama dedektörü, metalleri tespit ettiğinde titreşimli olarak uyarı vermektedir.

Üst arama dedektörleri fiyatları, Perkotek Teknoloji ailesi olarak bu dedektörlerin Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için oldukça uygundur. Üst arama dedektörü fiyatları teklifi almak için alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile info@perkotek.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler