perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PLASTİK KART BASKI MAKİNESİ

Plastik kart baskı makinesi, kartlı geçiş kontrol cihazlarında kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yapabilmenize olanak tanır. Plastik kart baskı makinesi, personel takibi için kullanılan kartlı cihazların üzerine baskılar yapmanıza olanak tanımaktadır. Kullanılacak olan kartlı cihazlardan biraz bahsedelim. Strike kartlı cihazların kullanılmakta olan dört farklı modeli yer almaktadır. Standalone kartlı cihazlar, online kartlı cihazlar, offline kartlı cihazlar ve panelli kartlı cihazlar. Standalone kartlı cihazlar, çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam ederler. Standalone kartlı cihazlara kart tanıtmak için öncelikle master kart tanıtılması gerekmektedir Plastik kart baskı makinesi ile master kart üzerine de baskı yapılabilmektedir. Online kartlı geçiş cihazları ise bilgisayar açıkken çalışmasına devam eden cihazlardır. Offline kartlı geçiş kontrol cihazları ise çalışmaları sırasında bilgisayarların açık olmasına ihtiyaç duymayan cihazlardır. Bu cihazlar aynı zamanda kendileri bir panel görevi gördükleri için panele de ihtiyaç duymazlar. Panelli kartlı cihazlar ise çalışmaları sırasında panele ihtiyaç duyan cihazlardır. Bu cihazların kullanımları ve kurulumları oldukça basittir. Plastik kart baskı makinesi ile bu cihazlarda kullanılan tüm kartlara baskılar yapılabilmektedir.

Plastik kart baskı makinesinde kullanılmakta olan iki farklı tür bulunmaktadır. Tek yüze baskı yapabilen plastik kart baskı makinesi ve çift yüze baskı yapabilen plastik baskı makinesi. Tek yüze baskı yapabilen plastik kart baskı makinesinde personellerin isim, soy isim, firma adı ve firma logosu gibi baskıları yapılabilmektedir. Bu baskıları isterseniz kendiniz de tasarlayabilirsiniz ya da dilerseniz hazır olan tasarımları kullanabilirsiniz. Günümüzde tüm işletim sistemleri ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilen tek yüze baskı yapabilen plastik kart baskı makinesi, bir yıl gibi çok kısa bir sürede kendini amorti ettirebilmektedir. Böylece kartların üzerine yapılacak olan baskılardan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Tek yüze baskı yapabilen plastik kart baskı makinesinde renkli ya da siyah – beyaz baskı yapabilme özelliği bulunmaktadır. Hangisini isterseniz onu tercih edebilirsiniz.

Çift yüze baskı yapabilen plastik kart baskı makinesi ile de kartların her iki yüzüne de baskı yapılabilmektedir. Yapılacak olan baskılarda 16.7 milyondan fazla renk kullanılmaktadır. Bu renk tonları ile dilediğiniz kart baskısı gerçekleştirilebilecektir. Çift yüze baskı yapabilen plastik kart baskı makinesi de günümüzde tüm işletim sistemleri ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Normal bir kart yazıcıdan hiçbir farkı yoktur. Usb kablo ile kolayca bilgisayara bağlanabilir. 300 dpi’lik bir baskı kalitesine sahip olan bu plastik kart baskı makinesi, çok net baskılar elde etmenizi sağlamaktadır. Bu plastik kart baskı makinesi sayesinde özellikle personel tanıtım kartları ve üye takip kartları üzerine baskılar yapılarak, giriş ve çıkış yapacak olan kişiler hakkında kısa bilgiler elde edilebilmektedir. Plastik kart baskı makinesi fiyatları için bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler