perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü
  • Açıklamalar
  • Broşürler
  • Montaj Görüntüleri
VIP Turnike ve Özürlü Geçiş Turnikesi 90 CM
  • perkotek.com

Özürlü Geçiş Turnikesi / Vip Turnike 90 cm Kol

Engelli geçiş turnikesi, 90 santimetrelik kola sahiptir. Akıllı kollar, geri ve ileri hareketleri esnasında kendisine dokunan cisimleri hissederek bu cisimlere tepki verebilirler. Aynı zamanda butonlar ile de kontrol edilebilen turnike, çift buton kontrolünde açma ve kapama işlemi için iki farklı butona sahiptir. Opsiyonel olarak pek çok özelliği yer alan engelli turnike fiyatları için hemen bize ulaşın!

 

Vip Turnike Teknik Özellikleri

 
Enerjileri: 100/ 240 Volt AC enerji kullanmaktadır.
Güç Tüketmesi: 60 watt enerji tüketir.
Turnike Gövdesi: Bu turnikenin gövdesi 1,5 milimetre ve 304 kalite paslanmaz çelikten veya sac üzeri elektrostatik boyalıdır.
Isı Değerleri: -20 ile +50 derece arasındaki tüm sıcaklıklarda sorunsuz olarak çalışabilir.
Turnike Ebatı: 94 cm * 20 cm * 26 cm ebatlarındadır.
Kol: Turnike kolu, 90 santimetre uzunluğa sahiptir.
Akıllı Kollar: Turnikenin kolu ileri ve geri hareket etmesi esnasında kendisine dokunan cisimleri hissederek bu cisimlere tepki verebilmektedir.
Sistem Özellikleri: Elektrik kesilmesi gibi durumlarda sistemleri otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir. Mikro işlemci kontrollü olan bu turnike, iki yönlü olarak çalışır. Geçiş yapılan yönde bir data çıktısı vermektedir. Bu çıktı, dijital olabileceği gibi aynı zamanda bilgisayar kontrolünde doğrudan bilgisayara da gönderilebilmektedir.
Kontrolleri: Bir bilgisayar ile 256 adet turnikeyi kontrol edebilirsiniz. Her türlü geçiş kontrol ünitesi ve diğer tüm çevre birimlerine kolayca bağlanabilirler. Geçiş tetiklemeleri için kuru kontak veya Rs485-422, Rs232 yahut 3-50 volt Dc darbe, CMOS, TTL ile de doğrudan bilgisayar bağlantısı yapılabilmektedir.
Sensör: Kişilerin geçiş yapmaları esnasında kendisine dokunan cisimleri veya nesneleri hissedebilmektedir. Geçiş yapılırken kişilerin çantasının yahut kendilerinin turnike kolları arasında kalması durumunda güvenlik sensörü, dışarıdan turnikenin kapanması yönünde tetik alsa bile, turnike kapanmaz. Geçiş tamamlandığında da sistemlerin hafızasında bekletilen
Butonlar ile Kontrol Etme: Çift buton ve tek buton kontrolü ile çalışan bu turnike, tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki komuta geçilmektedir. Yani turnike açıksa kapanır, kapalı ise açılmaktadır. Çift buton kontrolünde ise açma ve kapama için farklı butonlar bulunur. Bir buton, turnikenin açılmasını ve diğer buton ise kapanmasını sağlamaktadır.
Zamanlama Kontrolleri: Turnike açıldıktan sonra otomatik olarak kapanması istenirse, istenilen süreye ayarlanabilir ve zaman kontrol özelliği sayesinde kapanır.
Mekanizma Özellikleri: Elektromanyetik kilitleme mekanizması, sadece mikro işlemci kontrolü ile çalışmasını sürdürür.
Tehlikeli Alarm Modu: Yangın, deprem veya afet gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilebilmektedir. Yani güvenlik sistemlerine bağlanılarak kontrol edebilme imkânı da mevcuttur. Bu durumlarda geçişleri uzaktan da kontrol edebilirsiniz.
Opsiyonel Işıklı Gösterge: Turnike geçişe hazır olduğunda yeşil ok, sürekli olarak yanıp sönmektedir. Geçiş esnasında ise bu yeşil ok, sürekli olarak yeşil yanar. Turnikeden geçiş esnasında da karşı yönde de geçişin yasak olduğuna dair kırmızı renkli “X” işareti yer almaktadır.
Opsiyonel Buton Kontrolleri: Keyless ve butonlu kumanda ile opsiyonel olarak turnike kontrol edilebilmektedir. Butonlu uzaktan kumanda 30 metre uzaklıktan dahi görülebilmektedir. Keyless kumanda ise 3 metre mesafeden de tanınabilmektedir. Keyless kumanda ile hiçbir tuşa basmadan kişi direk olarak tanınmakta ve turnike doğrudan açılmaktadır. Bir turnikeye 1 – 500 adet keyless kumanda veya butonlu kumanda tanıtılabilir.
Ekstra Özellikler: Turnike sisteminin opsiyonel özellikleri sayesinde ihtiyacınıza uygun tüm besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir. Müşterilerin tüm istekleri sağlanabilir.
Özgünlük: Sessiz ve yumuşak geçişler yapabilmenizi sağlayan bu turnike, özgün bir tasarıma sahiptir.
Garanti Kapsamı: Turnike sistemi iki sene boyunca garanti kapsamına girmektedir.
Destek Hizmetleri: Türkiye dahilinde, KKTC, Balkanlar ve tüm Türki Cumhuriyetlerde kesintisiz, hızlı ve uzman destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz gerektiğinde yerinde destek veya telefon ve uzaktan erişim desteği de vermektedir.
Standart Belgeleri: Iso 2000-9001 ve TSEK kalite belgelerine sahiptir.
Turnike Uygulamaları: Gövde rengini dilediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. Sistemlerine özel giriş ve çıkış efektleri de verilebilmektedir ve geçiş uyarı sinyal lambası yer almaktadır.
 
İlgili Arama Etiketleri: turnike sistemleri, engelli geçiş turnikesi fiyatı, özürlü geçiş turnikesi, turnike nedir, turnike firmaları, turnike sistemleri İstanbul, engelli turnikesi, serbest geçiş turnikesi, turnike geçiş sistemleri
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler