perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

WEB TABANLI PDKS PROGRAMI

Web tabanlı pdks programı, personelleri takip etmek için kullanılmakta olan bir programdır. Web tabanlı pdks programımız, Perkotek yazılımcılarımız tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Programın kullanımı ve kurulumu oldukça basit olmakla birlikte her geçen gün çok daha geniş alanlarda personelleri takip etmek için tercih edilmektedir. Web tabanlı pdks programının en işe yarar özelliği, programın otomatik olarak mail gönderme özelliğinin bulunmasıdır. Otomatik mail gönderme özelliği sayesinde cihazdan elde edilen tüm bilgiler, istenilen mail adresine otomatik olarak gönderilmektedir. Ayrıca web tabanlı pdks programımızda yedekleme özelliği de bulunmaktadır. Yedekleme özelliği sayesinde cihazdan alınan tüm bilgiler yedeklenerek, cihazda herhangi bir arıza oluşması durumunda yedeklerdeki veriler kullanılabilmektedir.

Web tabanlı pdks programında oluşturulan raporlar, kişi bazlı ya da genel bazda olmaktadır. Kişi bazındaki raporlarda kişilerin belirlenen iki tarih arasındaki giriş ve çıkışların görebilirsiniz. Ayrıca vardiyasını veya yaptığı mesaiyi de görebilirsiniz. Bu şekilde kişi bazlı raporlarda ek kazançlar da görülebilmektedir. Ayrıca günlük puantaj rapor da bulunmaktadır. Puantaj raporunda personeller hakkında bilgiler alınabilir. Web tabanlı pdks programında kişi bazında giriş ve çıkış raporu da bulunur. Bu raporlarda o kişinin o ay içerisinde giriş ve çıkışları görüntülenebilmektedir. Ayrıca kişi bazında geç kalanlar raporu da bulunur. Geç kalanlar raporunu kişi bazında ya da genel bazda alabilirsiniz. Bu raporlarda kişilerin ne kadar süre ile geç kaldıklarını görebilirsiniz. Bir de web tabanlı pdks programında erken çıkanlar raporu bulunur. Bu rapor ile de kimlerin erken çıktığını görebilirsiniz.

Web tabanlı pdks programından alınan bir diğer rapor da el ile müdahale edenlerin görüldüğü rapordur. Bu raporda, pdks cihazlarına el ile müdahale ederek giriş ve çıkış saatlerini değiştiren personelleri tespit edebilmek mümkün olacaktır. Web tabanlı pdks programında aynı zamanda işe giren personellerin ve işten çıkan personellerin de listelenmesi mümkündür. İzin günlerinde çalışan kişiler de programın raporlarında görüntülenebilir. Personellere verilecek olan izinlerin listeleri ve aylık devam çizelgesi de programın raporları içerisinde yer almaktadır.

Web tabanlı pdks programı ile personellerin giriş ve çıkışlarına bakılarak da ay sonları otomatik bir şekilde maaşların hesaplanması mümkündür. Bu sayede personellerin hak edişlerini yüzde yüz oranında doğru almasını sağlayabilirsiniz. Web tabanlı pdks programı ile yüz tanıma, parmak izi ve kartlı cihazlardan herhangi birisini kullanabilirsiniz. Bu cihazların hangisinin tercih edileceği tamamen sizin tercihinize kalmıştır.

Web tabanlı pdks programı ile maaşlar otomatik olarak hesaplandığı için el ile yapılacak olan hesaplamalarda oluşacak tüm hatalar da ortadan kalkmış olacaktır. Web tabanlı pdks programında yapılacak olan tüm görsel değişiklikler sayesinde kullanım her zaman için çok daha basit olacaktır. Personel seçiminin de yeniden düzenlenebilmesi ile hızlı bakış penceresinde çoklu ya da tekli seçebilme özelliği bulunmaktadır. Web tabanlı pdks programı ile siz de personelleri artık çok daha hızlı bir şekilde takip edebileceksiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler