perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

X RAY CİHAZI FİYATLARI ANKARA

X ray cihazı fiyatları Ankara’nın tüm ilçelerinde aynıdır. Bu cihazların fiyatları, sadece kullanılacak olan modellerine göre değişir. X ray bavul arama ve tarama cihazları peki ne işe yarar? Bu cihazlar, yüksek güvenliğe ihtiyaç duyulmakta olan tüm alanlarda kullanılabilmekte olan cihazlardır. Zaten etnik ve global terörün artması ile birlikte de günümüzde de daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmışlardır. Bunların başında hava alanları ve alışveriş merkezleri gelmektedir. Bunun yanı sıra kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, fabrikalar, hastaneler gibi pek çok farklı alanda da kullanılabilmektedirler. X ray bavul arama ve tarama cihazları ile birlikte paket, bavul, çanta, zarf vb. eşyaların içerisinde yer alan metal eşyaların tespitinin yapılması çok kolaydır. Tehlikeli metal olan silah, bıçak, tabanca ve sıvı patlayıcılar da x ray bavul arama ve tarama cihazları ile kolayca tespit edilebilmektedir.

X ray bavul arama ve tarama cihazları ile metallerin tespitinin yapılabilmesi için x ışının sabit bir kaynaktan karşısındaki foto diyotlara fırlatılması gerekmektedir. Fırlatılmakta olan x ışınları ile foto diyotların arasında eğer herhangi bir nesne var ise ışınlar bu nesneler delerek karşıya ulaşmaktadırlar. X ışınlarının delip geçtikleri nesnelerin şekilleri, atom ağırlıkları ve cinsleri de foto diyotlar tarafından emilerek ekrana yansıtılır. X ray bavul arama ve tarama cihazları modeline göre yansıtılan görüntüler renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Bu tamamen kullanılacak olan x ray bavul arama ve tarama cihazlarının organik ve inorganik madde ayrımı yapıp yapmamasına göre değişmektedir.

X ray bavul arama ve tarama cihazları ile organik madde ve inorganik madde ayrımı yapılıyorsa, dedektör ekranlarına yansıtılmakta olan mavi renkli nesneler, inorganik madde olarak tanımlanmaktadır. Bu nesnelere kalay, demir, kurşun, bakır, altın vb. örnek olarak verilebilmektedir. Atom numarası burada 18’den büyüktür. Atom numarası 10 ile 18 arasında olan maddeler ise karışık grup elementi olarak adlandırılmaktadırlar. Karışık grup elementlerine neon, sodyum, magnezyum, silisyum, fosfor, klor vb. örnek olarak verilebilmektedir. X ray bavul arama ve tarama cihazları ekranlarında bu elementler yeşil renkli görünmektedirler. X ray bavul arama ve tarama cihazları ekranlarında turuncu renkli olarak görünmekte olan elementler ise organik maddelerdir. Bu maddelerin atom ağırlıkları 10’dan küçüktür. Hidrojen, helyum, lityum, berilyum, bor ve karbon bunlara örnek olarak verilebilir.

X ray bavul arama ve tarama cihazları hizmetimiz Ankara’nın Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinde devam etmektedir. X ray cihazı fiyatları Ankara modellerinde, kullanılacak olan modellere göre farklılık söz konusu olabilmektedir. Çünkü kullanılacak olan tüm cihazların organik ve inorganik madde ayrımı yapmasına göre vs. fiyatları değişebilmektedir. Ancak Perkotek Teknoloji olarak Secuda x ray bavul arama ve tarama cihazları Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için bu cihazlara oldukça uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. X ray cihazı fiyatları Ankara için tek yapmanız gereken sadece bizi aramak. Size bir telefon kadar yakınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler