perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YAKA KARTI BASKI MAKİNASI

Yaka kartı baskı makinası, kartlı geçiş sistemlerinde kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yapabilmenizi sağlamaktadır. Baskısı yapılacak olan kartlar, proximity ya da mifare kart olabilir. Hangi kart türünün kullanılacağı tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte bu kartlı cihazlar tarafından belirlenmektedir. Yaka kartı baskı makinası kullanılacak olan kartlı cihazların dört farklı modeli yer almaktadır. Standalone kartlı cihazlar, online kartlı cihazlar, offline kartlı cihazlar ve panelli kartlı cihazlar. Online cihazlar, çalışmalarına bilgisayarlara bağlı olarak devam eden cihazlardır. Bu cihazların çalışabilmesi için bilgisayarların sürekli olarak açık olması gerekmektedir. Offline kartlı cihazlar ise çalışmalarına bilgisayarlar kapalı iken devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlar genellikle personel takibi yapmak için kullanıldıklarından ötürü personellerin kartların üzerine yaka kartı baskı makinası ile baskılar yapılarak, personel tanıtım kartı olarak da kullanılabilecektir. Panelli kartlı cihazlar ise aptal terminal olarak adlandırılan cihazlardır. Bu cihazların çalışabilmesi için panele bağlı olmaları gerekmektedir. Kullanımları ve kurulumları oldukça basit olup günümüzde farklı pek çok alanda tercih edilebilirler. Standalone kartlı cihazlar ise bilgisayardan bağımsız olarak çalışmasına devam eden cihazlardır. Bu cihazlara kart tanımlaması yapmak için master kart tanıtılması gerekmektedir. Yaka kartı baskı makinası ile master kart üzerine de baskılar yapılabilmektedir.

Yaka kartı baskı makinasında iki farklı model ile karşımıza çıkmaktadır. Tek yüze baskı yapabilen yaka kartı baskı makinası ve çift yüze baskı yapabilen yaka kartı baskı makinası. Tek yüze yaka kartı baskı makinası ile kartların sadece tek bir yüzüne baskı yapılabilmektedir. Kartların bir yüzüne kişilerin ismi, soy ismi, çalıştıkları departman vb. bilgilerin baskıları yapılabilmektedir. Tek yüze baskı yapabilen yaka kartı baskı makinası ile kartların üzerine yapılacak olan baskılar siyah – beyaz ya da renkli olabilmektedir. Bu yaka kartı baskı makinası ile saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart baskısı ve saatte 180 adet renkli baskılı kart baskısı yapılabilmektedir. 300 dpi’lik bir çözünürlük ile baskı yapmaları sayesinde, kartların baskıları da oldukça kaliteli olacaktır.

Çift yüze baskı yapabilen yaka kartı baskı makinası ile kartların her iki yüzüne de baskılar yapılabilmektedir. Yapılacak olan baskılarda kartın ön yüzüne kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman gibi baskılar yapılırken arka yüzüne de firma adı ve firma logosu gibi baskılar yapılabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen yaka kartı baskı makinasının siyah – beyaz baskı yapabilen ve renkli baskı yapabilen iki farklı modeli bulunmaktadır. Renkli baskılarda 16.7 milyondan fazla renk seçeneği yer almaktadır. Çift yüze baskı yapabilen yaka kartı baskı makinası ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılmaktadır.

Yaka kartı baskı makinası kullanılarak kartların üzerine yapılacak olan baskılar çok daha uygun maliyetler ile yapılmaya başlanmıştır. Kartların kırılmaları, kaybolmaları ya da tahriş olmaları düşünüldüğünde, kartlar baskılarının sürekli yenilenmesi gerekir ve bunu dışarıdan yaptırmak çok maliyetli olur. Yaka kartı baskı makinası ile bu kartların üzerine yapılacak olan baskıların maliyetini en aza indirebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler