perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YEMEKHANE KART OKUYUCU

Yemekhane kontrol sistemleri, yemekhanelere giriş ve çıkışların kontrol altında tutulması için kullanılan sistemlerdir. Yemekhane sistemleri ile yemekhanelerdeki öğün hak edişlerini kontrol altına alabilirsiniz. Yemekhane takip kontrol sistemi ile işletmelerinizde yer alan çalışanlarınızın hangi günlerde ve hangi saatlerde yemek yediklerini basit ve hızlı şekilde takip edebilirsiniz. Nasıl mı takip edeceksiniz? Bahsedelim… Şöyle ki; öncelikle yemekhaneye giriş ve çıkış yapılacak olan alana turnike sistemleri montajı yapılmalıdır. Çünkü yemekhanelerde turnikeli takip en güvenilir ve en kullanışlı yöntemdir. Turnike kullanmanın en büyük avantajlarından biri; geçiş kontrolü yaparken aynı zamanda geçiş kısıtlamaları da yapabilmektir. Çünkü eğer turnike sistemleri kullanılmazsa; yemekhanede takip yapmayı sağlayacak olan pdks cihazın duvara monte edilmesi gerekecek. Bu da yemekhaneye girişlerin serbest olmasını sağlayacaktır. Yani personeller, giriş yaparken kart okutmayacak böylece kimin kaç kez girdiğini veya çıktığını takip etmek de oldukça zor olacaktır. Bu nedenden dolayı, turnike sistemlerinin yemekhanelerde mutlaka kullanılması gerekmektedir. Yemekhanede kullanılacak olan turnike modelleri, sizin kendi tercihinize göre farklılık göstermektedir. Yemekhanelerde genellikle bel turnikeleri tercih edilse de, hızlı geçiş turnikeleri de kullanılabilmektedir. Özellikle işletmelerde turnike sistemleri ile birlikte kart okuyucular sıklıkla kullanılmaktadır. Yemekhanelerde kullanacağınız yemekhane kart okuyucular ile aynı zamanda personel takibi yapabilmeniz da mümkündür. Personel takibi yapmak için personel takip programı ve yemekhane takibi yapmak için ise yemekhane takip yazılımını kullanabilirsiniz.

Yemekhane takip yazılımı ne işe yarar? Yemekhane takip programı nasıl kullanılır? Yemekhane takip programı, standart bir bilgisayar ile kullanılabilirdir. Yemekhanelerin giriş ve çıkışlarına koyacağınız turnike sistemleri ve pdks cihazlar ile birlikte kullanacağınız yemekhane takip yazılımı; kartlı, yüz tanımalı ve parmak izli çözümler ile %100 takip yapmanızı sağlayacaktır. Bu programın kullanımı oldukça basittir. Kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı, yemekhane takip programını kolayca kullanabilir. Peki, ne işe yarar? Yemekhane takip programı sayesinde personellerinizin gün içerisinde kaç öğün yemek yediğini yahut hangi saatler arasında yemek yediğini basitçe takip edebilirsiniz. Yemekhane takip kontrol sistemi programı ile bir çalışana öğün hak edişi verebileceğiniz gibi aynı zamanda fiyatlandırma yahut kontör de verebilirsiniz. Hangi personelin hangi saatler arasında yemek yiyebileceğini belirleyebilir, herhangi bir personele belirlediğiniz saatler arasında yahut gün içerisinde birden fazla kez yemek yiyebilme hakkı verebilirsiniz. Yemekhane takip programı öylesine kullanışlıdır ki; programın verdiği raporlamalar ile hangi personelin saat kaçta ve hangi yemek yediğini raporlarda görebilirsiniz. Alacağınız bu raporları personel bazlı alabileceğiniz gibi bölüm bazlı olarak da alabilmeniz mümkündür. Tüm bunların yanı sıra yemekhaneye giriş ve çıkış yapılan saatlere göre de raporlamalar alabilmeniz mümkündür. İsterseniz bu raporları günlük, haftalık veya aylık da alabilmeniz mümkündür.

Kart okuyuculu yemekhane takip sistemlerinden bahsedelim. Kart okuyucu sistemler, kart teknolojisi ile çalışırlar. Bu sistemlerin kullanımları oldukça basittir. Öncelikle kart okuma cihazlarına her personele özel bir kart tanımlaması yapılması gerekmektedir. Bu kart tanımlaması sırasında her personele özel farklı bir ID numarası kullanılır. Bu ID numarası, bir başka kartta kullanılamaz. Kart okuyucularda kullanılan kartlar; proximity olabileceği gibi aynı zamanda mifare kart da olabilmektedir. Kartların üzerine kart baskı yazıcısı ile istenilen bilgiler de basılabilmektedir. Bu kartların üzerine personel isim ve soy isim, çalışılan departman, doğum tarihi, firma adı ve firma logosu vb. bilgilerin basımı yapılabilmektedir. Kartların üzerine basacağınız bu bilgileri çift taraflı olarak yapabileceğiniz gibi isterseniz tek taraflı olarak da yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin nasıl kullanmak istediğinize bağlıdır. Personelleriniz yemekhaneye geldiklerinde kartların turnike sistemleri üzerine montajlanmış olan kart okuyuculara yaklaştırarak okuturlar. Bu okuma ile kartın ID numarası yemekhane takip programına iletilir. Eğer o kartta yemek yeme izni bulunuyorsa; turnike kolu geçiş yapılabilmesi için izin verir ve personel böylelikle yemekhaneye girmiş olur. İşletmelerde yer alan yemekhanelerde sıklıkla rastladığımız bu sistemler, günümüzde okullarda, hastanelerde, fabrikalarda ve buna benzer yemekhane takibi yapılmak istenen her alanda kullanılabilirdir. Yemekhane kart okuyucu fiyatlarına gelecek olursak… Yemekhane kart okuyucu fiyatları, yemekhanede kullanacağınız turnikenin modeline / ölçüsüne, kullanacağınız kart yazıcının modeline / kayıt kapasitesine / kullanacak kartın özelliklerine vb. özelliklere göre farklılık gösterebilmektedir. Yemekhane kart okuyucu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve ihtiyacınıza en ideal çözümü belirleyerek yemekhane sistemlerini kullanmak isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak uzman ve tecrübeli satış müdürlerimizden en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz. Firmamız Perkotek Strike kart okuyucu sistemler ve Avax turnike sistemleri Türkiye dağıtıcısı olduğu için en kullanışlı ve en kaliteli yemekhane kart okuyucu sistemleri fiyatlarını bizden alabileceğiniz garantisini vermekteyiz.

Neden yemekhane kart okuyucu sistemleri kullanmaya hemen şimdi başlamayasınız ki? Özellikle sürekli gelişip büyüyen bir işletmeyseniz, personel sayınız da her geçen gün artacaktır. Bu artış ile yemekhaneleriniz daha kalabalık ve takipsiz olacaktır. Yaşanan karmaşa ve kalabalık ile neden herhangi bir personelinizin hak ettiğinden fazla yemek yemesine müsaade edesiniz ki? Yemekhane kart okuyucu sistemleri kullanmaya başlayan işletmelerde görülmüştür ki; yemekhanelere girişler ve çıkışlar daha kontrollü olmuş ve öğün hak edişleri daha adaletli bir şekilde dağıtılmaya başlanmıştır. Yemekhane kart okuyucu fiyatlarını bir genellemeye sokamadığımız için siz bizi arayın veya mail yolu ile bize numaranızı bırakın. Sizi arayarak bu sistemler hakkında detaylı bilgi verirken aynı zamanda ihtiyacınızın ne olduğunu belirleyelim. İhtiyacınıza özel fiyat teklifini size sunalım ve siz de yemekhane kart okuyucu sistemler ile güvenli takibin tadını çıkarın!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları