perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü
  • Açıklamalar
  • Broşürler
  • Belgeler
  • Montaj Görüntüleri
PM 4000 Double Paslanmaz Çelik Turnike
  • perkotek.com

PM 4000 Double Tripod Turnike

PM 4000 Bel Turnike Sistemi, mikroprosesör kontrollü olarak tasarlanmıştır. İki yönlü olarak çalışabilen bu turnike, geçilen yönde bir veri çıktısı vererek bu bilgiyi doğrudan bilgisayara da gönderebilir. Özgün tasarımı sayesinde sessiz ve yumuşak geçişe olanak sağlayan bu turnikenin kol uzunluğu 43 santimetredir. Bu turnike, 60 watt enerji tüketmektedir.

 

PM 4000 Bel Turnike Teknik Özellikleri

 
Harcanan Enerji: 220 / 110 Volt AC & 12 - 24 Volt DC enerji
Güç Tüketimleri: 60 Watt güç harcar.
Turnike Gövdesi: 1,5 mm, 304 kalite taşlanmış paslanmaz çelikten üretilmiştir.
Çalışması İçin Gerekli Sıcaklıklar: -20 ile +50 derece arası sıcaklıklar
Ebatları: 430 mm x 790 mm x 980 mm (en x boy x yükseklik milimetre)
Turnike Sistemi Kolunun Uznuluğu: 43 santimetredir.
Kontrol Etme Yöntemleri: Her türlü geçiş kontrol ünitesi ve ayrıca çevre birimlerine kolayca bağlanabilirler. Bir bilgisayar ile 256 tane turnikeyi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca geçiş tetiklemesi kuru kontakta verebilir. TTL, darbe, 3/50 volt Dc, CMOS veya Rs 422, Rs 485, Rs 232 ile doğrudan bilgisayar kontrollü kullanılabilmektedir.
Sistem Yönetim: Mikro işlemci kontrollü olarak tasarlanmıştır ve iki yönlü çalışır. Tek bir kişinin geçişine izin verir. Geçilen yönde bir veri çıktısı vardır. Bu çıkış dijital bir çıkış olabileceği gibi bilgisayar ile kontrolde direkt bilgisayara da gönderilebilir. Sistemi, mekanik hareket sönümlemeyi mini absorver ile pnömatik olarak yapmaktadır. Elektrik kesilmesi durumunda sistem otomatik olarak serbest geçiş moda döner.
Acil Alarm Mod Özellikleri: Acil mod özellikleri sayesinde deprem, yangın, sel gibi doğal afet durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilmektedir.
Göstergeleri: Üç konumlu ışıklı gösterge, sistemin geçiş kontrolünü sağlar. Turnike geçişe hazır ise yeşil ok yanıp söner. Geçiş izni alındığında yeşil ok sürekli olarak yanar. Turnikeden geçiş yapıldığı anda karşı yön için geçişin o anda yasak olduğunu belirten kırmızı "X" işareti yanar.
Turnike Sistemleri Ekstra Özellik: İhtiyaca uygun çözümler üretilerek istenilen (müşteri isteklerine göre) besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir.
Özel Tasarımlar: Dekoratif bir görünüm sunan turnike, özel olarak tasarlanması ile sessiz ve yumuşak geçişler için oldukça idealdir.
Garantisi: Turnike sistemimiz, iki yıl boyunca garanti kapsamında olmaktadır.
Turnike Teknik Desteği: Kıbrıs, Türki Cumhuriyetler, Türkiye ve balkanlarda turnike sistemlerimiz için kesintisiz destek alabilirsiniz.
 
İlgili Aramalar: turnike fiyat, boy turnike, turnike sistemleri fiyatları, turnike fiyatı, vip turnike, hijyen turnike, turnikeli geçiş sistemleri, yaprak turnike, tripod turnike, turnike sistemleri izmir
perkotek.com
perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları