perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YURTLARDA PARMAK İZİ SİSTEMİ

Yurtlarda parmak izi sistemi kullanılarak öğrencilerin takip edilmesi sağlanmaktadır. Yurtlarda parmak izi sistemi ile birlikte öğrenci takip programının da kullanılması gerekmektedir. Peki nasıl? Öncelikle yurtlarda parmak izi sistemi cihazlarından bahsedelim. Bu cihazlar, parmakların uç kısımlarında yer alan izin okunarak geçiş yapılmasını sağlamaktadırlar. Yurtlarda parmak izi sistemi cihazları tarafından kullanılan parmak izi, her insanın her parmağında farklıdır. Yani parmak izi, benzersiz ve eşsizdir. Bu farklılık, yurtlarda parmak izi sistemi cihazlarının takip işlemleri için ideal bir hale gelmesini sağlamaktadır. Çünkü yurtlarda parmak izi sistemi cihazları kullanıldığında, her öğrencinin parmak izi bir başkası ile farklı olduğu için, öğrencilerin takipleri sırasında bir başkası yerine parmak izi okutarak kendini yurtta var göstermesi gibi bir durum asla söz konusu değildir. Bu sayede zaten her geçen gün de çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadırlar. Yurtlarda parmak izi sistemi cihazları ile öğrenci takibi yapılırken, okullarda da öğrenci takibi bu cihazlar ile yapılabilir. Aynı zamanda spor salonlarında üye takibi, yemekhanelerde yemekhane takibi, işletmelerde geçiş kontrol takibi ya da tuvalet takibi de yurtlarda parmak izi sistemi cihazları ile birlikte yapılabilmektedir. Bu cihazlar ile takip yapmak hem çok basit hem de çok kolaydır. Yurtlarda parmak izi sistemi cihazları ile personelleri takip etmek için personel takip programı, tuvalet takibi yapmak için tuvalet takip programı ve geçiş kontrol takibi yapmak için ise geçiş kontrol programının uyumlu olarak kullanılması gerekmektedir.

Yurtlarda parmak izi sistemi cihazlarında genel olarak kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Yani kullanılacak olan yurtlardaki öğrenci sayısının pek bir önemi yoktur. Tüm bu öğrenci sayılarında uygun olan bir cihaz tercih edilerek geçiş yapılabilecektir. Kayıt kapasitesinin yurtlarda parmak izi sistemi cihazlarında oldukça yüksek olması, bu cihazlara bir kişinin on adet parmağını da tanıtabilmenizi sağlar. Bu sayede normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik ya da deformasyon olması durumunda kayıtlı olan diğer parmaklar ile kolayca geçiş yapabilirsiniz. Bu da cihazları 7/24 sorunsuz olarak kullanabilmenizin kapılarını aralamaktadır.

Yurtlarda parmak izi sistemi cihazlarının pek çok modeli kartlı yahut şifreli olarak da geçiş izni verir. Dahili bataryaları sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlardan asla etkilenmeden çalışabilirler. Üstelik yurtlarda parmak izi sistemi cihazları ile yurtlarda bel turnikeleri, engelli geçiş turnikeleri, boy turnikeleri ve hızlı geçiş turnikelerini bir arada kullanarak, geçiş kısıtlamalarının bu şekilde sağlayabilirsiniz. Bunun için yurtlarda parmak izi sistemi cihazlarının, turnikelerin üzerine monte edilerek kullanılması yeterli olacaktır. Kapılara da tetik verebileceğiniz yurtlarda parmak izi sistemi cihazları ile kilitlerin bir arada kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin her türlü kapı yapısına uygun olan farklı modeli, her türlü kapıya tetik verebilmek için harika bir seçenektir. Siz de uygun fiyatlı yurtlarda parmak izi sistemi ile öğrencilerinizi takip edebilirsiniz!  

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler