perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YÜZ OKUMA CİHAZI FİYATLARI

Yüz okuma cihazı fiyatları, kullanılacak olan cihazların modellerine göre değişiklik göstermektedir. Bu sebepten ötürü yüz okuma cihazı fiyatları hakkında net olarak bir şey söylemek mümkün değildir. Ancak Perkotek Teknoloji ailesi olarak satışını yapmakta olduğumuz yüz okuma cihazı fiyatları oldukça uygundur. Peki, ne işe yarıyorlar? Yüz okuma cihazları, kişilerin yüzlerinde yer alan izi okuyarak geçiş yapabilmek için kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlar ile geçiş yapabilmek için öncelikle kişilerin yüzlerinin cihaza tanıtılması gerekmektedir. Bu tanıtma işlemi sırasında kişilerin yüzünde okunan kısımlar, her insanın yüzünde farklıdır. Bu farklılık sayesinde yüz tanıma sistemleri ile geçiş yaparken kişilerin birbirleri yerine yüz okutmaları gibi bir durum asla söz konusu olmayacaktır. Bu sebeple zaten günümüzde sıkça da bu sistemler kullanılmaktadır.

Yüz okuma cihazı fiyatları uygunluğu ile kullanılacak olan bu cihazlar ile günümüzde genellikle personel takibi yapılmaktadır. Personel takibinin yanı sıra aynı zamanda üye takibi, yemekhane takibi, tuvalet takibi, geçiş kontrol takibi de yüz tanıma cihazları ile birlikte yapılabilmektedir. Bu cihazlarımız ile personel takibi yapmak için personel takip programının uyumlu olarak kullanılması gerekmektedir. Üye takibi için üye takip programı, yemekhane takibi için yemekhane takip programı ve geçiş kontrol takibi için geçiş kontrol programının uyumlu olarak kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan bu program, yüz tanıma cihazlarından alınan bütün bilgilerle geçiş yapmanızı sağlar.

Yüz okuma cihazı fiyatları uygunluğu ile kullanılacak olan yüz tanıma cihazlarının kayıt kapasiteleri her cihazda değişiklik göstermektedir. Böylece takip yapılacak olan alana göre en uygun olan cihazın tercihi yapılabilir. Zaten birçok modelinde yüz tanımanın yanı sıra aynı zamanda parmak izli, kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapılabilmektedir. Bu sayede zaten cihazların kayıt kapasiteleri de arttırılmaktadır. Yüz okuma cihazı fiyatları uygunluğuna sahip olan bu cihazlara kişilerin yüzleri tanımlanırken, yüzde makyaj, gözlük, bıyık ya da sakla vs. olması hiç önemli değildir. Çünkü tüm bunlara rağmen oldukça yüksek çözünürlüğe sahip olan kamerası kolayca okuma yaparak geçiş yapma izni verir.

Yüz tanıma cihazları ile turnikelere, kapılara ve bariyerlere de tetik verebilmek mümkündür. Kapılara tetik vermek için bu cihazlar ile birlikte kilitlerin birlikte kullanılması gerekmektedir. Kilitlerin her kapı yapısına uygun olan farklı modeli bulunması, her türlü kapıdan geçiş yapılabilmesini sağlamaktadır. Yani yüz tanıma cihazları ile demir kapılara, ahşap kapılara, pimapen kapılara, kompozit kapılara, metal kapılara ve cam kapılara kolayca tetik verebilirsiniz.

Yüz okuma cihazı fiyatları teklifi almak isterseniz tek yapmanız gereken hemen şimdi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi aramak. Alanında uzman ve profesyonel satış müdürlerimiz, en kaliteli ve sağlam yüz tanıma cihazları fiyat teklifi için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler