perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YÜZ TANIMA CİHAZI

Yüz tanıma cihazı, biyometrik tanıma sistemleri içerisinde en sık olarak kullanılmakta olan ve güvenliği en yüksek olan cihazlardır. Bu cihazların tanıma başarısının her geçen gün artması ile birlikte, çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Okullar, alışveriş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar gibi pek çok alanda tercih edilebilir. Tabii ki bu alanlarda sadece personel takibi değil, aynı zamanda üye takibi, yemekhane takibi, öğrenci takibi ve minibüs takibi için de tercih edilmektedir. Sıklıkla personel takibi için kullanılmasının en büyük sebebi, %100 güvenliğe sahip olmasıdır. Çünkü yüz tanıma cihazı, yüz okuma algoritması ile çalışmasına devam eder. Bu algoritma her insanın yüzünde farklılık göstermektedir. Alın, burun ve çene bölgelerine bakılarak yapılan bu tanıma işleminde, bu kısımların her insanda farklı olduğu çok kişi tarafından bilinmemektedir. Bu işlem sayesinde personel takibinde özellikle de bir personelin bir başka personel yerine yüzünü cihaza okutarak geçiş yapabilmesi mümkün değildir.

Yüz tanıma cihazı, farklı kayıt kapasitelerine sahiptir. Bu kapasiteler her cihazın özelliğine göre artış ya da azalma göstermektedir. Yani personel sayınızın ya da geçiş yapacak olan alandaki kişi sayınızın hiçbir önemi yoktur. İhtiyacınıza uygun bir cihaz bulmak her zaman mümkün olacaktır. Üstelik pek çok yüz tanıma cihazında aynı zamanda parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş yapma olanağı da bulunmaktadır. Böylece cihazın yüz kayıt kapasitesi dolmuş ya da azalmış olsa bile diğer geçiş yöntemleri de kolayca kullanılabilmektedir. Bu cihazlar ile zil çaldırma da yapabilirsiniz. Zil çaldırma özelliği sayesinde paydos ve mola saatlerinde kişilerin toplu olarak hareket etmesi sağlanabilmektedir. Ayrıca pek çok yüz tanıma cihazında dahili batarya özelliği bulunmaktadır. Dahili batarya özelliği sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda cihazı kullanıma kolayca devam edebilirsiniz.

Yüz tanıma cihazı IP tabanlı oldukları için cat 6 ile an yakın network switch’e bağlanmaktadır. Geçişlerine izin verilen personellerin yüzleri admin tarafından öncelikle cihaza tanıtılmaktadır. Daha sonra cihaz zaten her tanıdığı yüz için farklı bir ID numarası belirleyecektir. Bu ID numaraları, tıpkı TC kimlik numarası gibi kişilerin nitelikleri, özlük bilgileri ve diğer tüm bilgiler ile cihaza kayıt edilmektedir. Bu şekilde sistem tamamen hazır hale gelmektedir.

Yüz tanıma cihazı, oldukça sağlam ve kaliteli olduğu için personel takibinde size asla sorun çıkarmaz. Öyledir ki; cihaza kayıt ve okuma işlemleri sırasında herhangi bir temas olmadığından ötürü uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak da kullanılabilmektedir. Üstelik kişilerin yüzünde sakal, bıyık, gözlük ya da makyaj vb. olması durumlarında dahi kolayca okuma yapılarak geçiş sağlanabilecektir. Magic Face yüz tanıma cihazı Türkiye distribütörü konumunda olduğumuz için fiyatları da oldukça uygundur. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını arayarak bizimle iletişime geçmek. Sağlam ve kaliteli yüz tanıma cihazı ile siz de mükemmel bir takip sağlayacaksınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları