perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

HAFELE MIKNATISLI KİLİT

Hafele mıknatıslı kilit, cam kapılarda kullanılmakta olan kilitlerdir. Hafele mıknatıslı kilit, cam kapıların sabit olan kısımlarına montajı yapılarak kullanılmakta olan kilitlerdir. Cam kapıların sabit olan kısımlarına ise Hafele mıknatıslı kilit aparatlarının takılması gerekmektedir. Bu aparatların kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. Bunlar; L Hafele mıknatıslı kilit aparatı, Z Hafele mıknatıslı kilit aparatı, LZ Hafele mıknatıslı kilit aparatı ve U Hafele mıknatıslı kilit aparatıdır. Hangisinin kullanılacak olduğu, tamamen kapıların farklı modellerine göre değişiklik göstermektedir. Hafele mıknatıslı kilit modellerimizde tutuş gücü farklı kilit modellerine göre değişiklik göstermektedir. Tutuş gücü altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, yedi yüz elli kilogram ve bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Yani her türlü kapı ağırlığına rağmen güvenle kullanılabilecektir. Hafele mıknatıslı kilit modelleri, çok yüksek bir tutuş gücüne sahip olmalarından ötürü, kapıyı kırsanız bile kilitlerin yüksek tutuş gücü sayesinde kapıyı bırakmayacaklardır.

Hafele mıknatıslı kilit, günümüzde her geçen çok daha fazla alanda kullanılmaktadır. Bu kilitler hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi de fiyatlarıdır. Hafele mıknatıslı kilit fiyatları, kullanılacak olan farklı modellerindeki tutuş ağırlığına göre değiştiği için fiyat almak isterseniz bizi aramanız gerekmektedir.

Hafele mıknatıslı kilit modelleri dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modeli de elektronik kilitler ve elektrikli kilit karşılıklarıdır. Bu kilitler, kapılara tetik verebilmek için kullanılır. Kapılara tetik vermek için kapılarda kullanılacak olan kilitlerin elektronik yahut elektrikli kilit olması da şarttır. Elektrikli kilit karşılığı kullanılacak olan yerlerde, kapıların sabit olan kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterlidir. Bu kilitlerimizde zaten dil mekanizması paslanmaz çelikten imal edildiği için uzun yıllar boyunca da sorunsuz bir şekilde kullanılabilecektir. Elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıklarının iki farklı çalışma prensibi bulunmaktadır. Bunlar; enerji varken kilitli ve enerji varken kapalı olmalıdır. Bu kilitlerde tutuş gücü ise beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişmektedir. Elektronik kilitler ise tahta kapılara, ahşap kapılara, Amerikan kapılara, pimapen kapılara, kompozit kapılara ve pvc kapılara kolayca tetik verebilirsiniz. Hangi kapılara tetik vereceğiniz tamamen size kalsa da çok geniş alanlarda kullanılıyor olmaları, kullanıcılar için bir artıdır. Elektronik kilitlere, tüm geçiş kontrol cihazları ile de tetik verilebilir. Bu kilitlere yüz tanıma cihazları, parmak izi geçiş kontrol cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile kolayca tetik verebilirsiniz. Bu sayede özellikle ofislerde butonları da bir arada kullanarak, yerinizden kalkmadan kapılarınızı güvenle açabilirsiniz.

Hafele mıknatıslı kilit dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modeli de selenoid bolt pimli kapı kilitleridir. Bu kilitler, silindir şeklindeki kapıların hareketli olan kısımlarına saplanmaları ile birlikte çalışmaktadırlar. Bu kilitlerde tutuş gücü sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler