perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİYLE AÇILAN KAPI FİYATLARI

Parmak iziyle açılan kapı fiyatları, kullanılacak olan parmak izi okuma cihazının ya da parmak izli kapı kolunun modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden parmak iziyle açılan kapı fiyatları hakkında net olarak bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Ancak Perkotek Teknoloji olarak parmak iziyle açılan kapı fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Parmak iziyle açılan kapı fiyatları uygunluğu ile kullanılabilen parmak izi cihazları, parmakların uç kısımlarında yer alan izi kullanarak geçiş yapılmasını sağlamakta olan cihazlardır. Bu cihazlarda kullanılan parmak izi, her insanın her parmağında farklı bir algoritmaya sahiptir. Hatta her insanın her parmağında da bu iz farklıdır. Bu sayede kişilerin takip işlemleri sırasında birbirleri yerine parmak izi okutması yapabilmesi mümkün değildir. Bu sayede günümüzde personelleri takip etmek için çok sık olarak kullanılmaktadır. Personel takibinin yanı sıra üye takibi, geçiş kontrol takibi, yemekhane takibi, tuvalet takibi ve geçiş kontrol takibi yapılabilmektedir. Yani her alanda güvenle parmak izli geçiş kontrol cihazları ile takip yapılabilir.

Parmak iziyle açılan kapı fiyatları uygunluğu ile kapılara tetik vermek için bu cihazlar ile birlikte kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin her kapı yapısında kullanılabilen farklı modeli bulunmaktadır. Bu sayede parmak iziyle açılan kapı cihazları ile ahşap kapılara, metal kapılara, çelik kapılara, demir kapılara, cam kapılara, tahta kapılara, pvc kapılara ve kompozit kapılara tetik verilebilmektedir. Kilitlerin her kapı yapısında kullanılan farkı modeli olması sayesinde bu kapılarda farklı modelleri tercih edilebilir. Parmak iziyle açılan kapı fiyatları uygunluğu ile kilitleri kullanmadan da kapılara tetik verebilirsiniz. Bunun için parmak izli kapı kolu modellerinin kullanılması gerekmektedir. Parmak izli kapı kolunda parmak izi, kilit ve kapı kolu bir aradadır. Normal bir kapı kolu gibi kapılara monte edilir ve geçişine izin verilecek olan kişilerin parmak izleri cihaza tanımlanır. Pil ile çalışmasına devam eden parmak izli kapı kolu cihazları, elektrik kesilmesi gibi durumlardan etkilenmeden çalışmasına devam etmektedir. Parmak izli kapı kolunun bazı modellerinde aynı zamanda kartlı ve şifreli geçiş yapabilmek de mümkündür. Böylece cihazların kayıt kapasitesi de arttırılabilmektedir.

Parmak iziyle açılan kapı fiyatları uygunluğu ile kullanılacak olan cihazlarımıza tanımlı olan parmak izi okutulduğunda sesli ve Türkçe olarak teşekkür ederler. Tanımlı olmayan parmak izi okutulduğunda ise tekrar deneyiniz şeklinde geri bildirim verilmektedir. Kullanımı oldukça basit olan bu cihazlar ile turnikelere tetik vermek için cihazların turnikeler üzerinde kullanılması gerekmektedir. Bu montaj işlemi, teknik destek ekibimiz tarafından gerçekleştirilir ve oldukça kısa bir işlem olup basittir.

Parmak iziyle açılan kapı fiyatları hakkında siz de çok daha fazlasını öğrenmek iterseniz, Perkotek Plaza’ya gelebilirsiniz. Dilerseniz parmak iziyle açılan kapı fiyatları teklifini, 0850 811 80 00 numarasını arayarak da alabilirsiniz. Daha fazla zaman kaybetmeden bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları