perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YÜZ TANIMA SİSTEMİ ANKARA

Biyometrik tanıma sistemleri denilince akla ilk gelen tanıma sistemi şüphesiz ki; yüz tanıma sistemleridir. Yüz tanıma sistemi Ankara cihazları, kişilerin giriş ve çıkış yaptıkları zamanları belirlemek için kullanılabileceği gibi aynı zamanda kişilerin bir yerde kaldıkları süreyi belirlemek için de kullanılabilmektedir. Hastane, fabrika, spor merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, işletmeler vb. yerlerde güvenle kullanılabilmektedir. Özellikle personel takibi yapmak için yüz tanıma sistemleri harika bir çözümdür. Yüz tanıma sistemi Ankara cihazları peki nasıl çalışır? Şöyle ki; yüz tanıma sistemi Ankara cihazları, yüz tanıma teknolojisi ile çalışmasını sürdürmektedir. Yüz tanıması, kişilerin yüzlerindeki belirli noktalardaki algoritmaya göre kişi tanımlaması yapmaktadır. Kişilerin yüzlerinde yer alan bu noktalar, her insanda farklı bir algoritmaya sahip olduğu için de  yüz tanıma sistemi Ankara cihazları ile personel takibi yapmak harika sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Güvenilirliği yüzde yüz ispatlanmış olan yüz tanıma terminalleri; üye takibi, yemekhane takibi, tuvalet takibi ve öğrenci takibi yapmak için de kullanılabilmektedir. Ancak yüz tanıma cihazları sıklıkla personel takibi yapabilmek için personel takip programı ile birlikte kullanılmaktadır. Bir personel takip işleminden beklenmekte olan tüm işlemleri fazlasıyla yerine getirebilen  yüz tanıma sistemi Ankara cihazları, taklit edilemez ve kopyalanamaz özelliktedir. Örneğin, kartlı geçiş sistemlerinde personeller birbirleri yerine kart okutabilir ve personel takibinde sorunlar söz konusu olabilir. Ancak yüz tanıma sistemlerinde kişilerin birbirleri yerine yüz okutması mümkün değildir. Yani yöneticileri aldatmak imkansızdır.

Yüz tanıma cihazları her geçen gün daha geniş bir alanda kullanılmaya başlanmıştır. Bunun sebebi diğer personel takibi yapabilmek için kullanılan yöntemlerden daha az maliyetli olması ve hızlı çözüm sunmasıdır. Parmak izi cihazları ile de karşılaştırıldıklarında, temas olmadan tanıma yapması büyük bir avantaj olarak gün yüzüne çıkmıştır.  yüz tanıma sistemi Ankara cihazları, temas olmadığı için daha uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Peki, yüz tanıma sistemlerinin tanıma hızı ve algılama gücü nedir?  yüz tanıma sistemi Ankara cihazları, kişilerin yüzünü çok hızlı bir şekilde tanımlayarak geçiş izni verir. Yapmanız gereken tek şey, cihazın kamerasına bakmaktır. Kişilerin yüzünde sakal, bıyık, gözlük olması cihazın okuma yapmasına engel değildir. Cihazın okuma yapmasını engelleyen tek şey güneş ışığıdır. Güneş ışığına maruz kalındığında okuma yapmakta güçlük çekebilir. Ancak onun dışında hiçbir şey cihazın okuma yapmasını engellemez. Yani  yüz tanıma sistemi Ankara cihazları hariç ortamlarda kullanılması, daha sağlıklı sonuçlar elde etmenize olanak sunacaktır. Oldukça hızlı bir tanıma yapan yüz tarama terminali kurulumu da oldukça basittir. Kurulum çok kısa bir sürede gerçekleştirilerek, istenilen takip yazılımına bağlanabilmektedir.

Firmamız tarafından satışa sunulmuş olan Magic Face yüz tanıma sistemi Ankara cihazları 100 ile 1.000 kişi arasında bir kayıt kapasitesine sahiptir. Personel sayınız her ne olursa olsun, ideal bir çözüm bulabilmek mümkündür. Ayrıca Magic Face yüz tanıma cihazları, yüz tanımanın yanı sıra parmak izli ve kartlı geçişe de olanak sağlayan modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Yani cihazınızın yüz tanıma kayıt kapasitesi dolduğunda bile yeni kayıtlar yapabilir, parmak izli yahut kartlı geçiş olanaklarından faydalanabilirsiniz. Birden fazla yüz tanıma cihazı kullanmanız gerekecek. Peki, her cihaza tüm personellerin yüzleri ayrı ayrı mı tanıtılacak? Hayır. Her personelin yüzünü tek bir cihaza tanımlamak yeterlidir. Cihazdaki veriler, o cihazdan diğer yüz tanıma cihazlarına aktarılabilmektedir. Yani gördüğünüz gibi böylece yüz tanıma cihazı kullanarak zamandan da tasarruf edeceksiniz.

Perkotek ailesi olarak kurulduğumuz günden bu yana, Magic Face yüz tanıma sistemi Ankara cihazları Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda 16 farklı ülkeye de satış yapmakta ve satış sonrası destek vermekteyiz. Bu nedendendir ki, müşterilerimiz yüz tanıma sistemi Ankara cihazları konusunda her zaman bizi tercih etmiş ve referans olarak her bireyi bize yönlendirmişlerdir. Yüz tanıma sistemleri fiyatları, dağıtıcı konumunda olduğumuz için firmamızda oldukça uygundur. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Magic Face yüz tanıma sistemleri ile artık siz de takip işlemleri için harcadığınız zamanı ve performansı azaltacak, güvenli takibin tadını çıkarabileceksiniz. Çok fazla vakit kaybetmeden bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler