perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YÜZ TANIMA SİSTEMİ FİYAT

Yüz tanıma sistemi, geçiş kontrol sistemlerinde ve personel devam kontrol sistemlerinde vazgeçilmez parçası olan kullanıcı tanıma sistemleridir. Yüz tanıma sistemi fiyat oldukça uygun olup kullanıcı tanıma sistemleri ilk olarak şifreli ve kartlı tanıma yöntemleri ile bu sisteme dahil olmuştur. Ancak teknolojinin de ilerlemesiyle yerini parmak izi tanıma sistemi ve yüz tanıma sistemi almıştır. En büyük etkenlerden biri sistem açıklarının kapatılabilmesidir. Çünkü şifreler ve kartlar diğer kullanıcılar ile paylaşılabilir ya da eline geçebilir. Bu da bir zafiyettir. Parmak izi ve yüz tanıma sistemi ise bu durumu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Üstelik tanıma yöntemleri sırası ile bir alt yöntem bir üst yöntemin içerisinde bulunmaktadır. Kartlı ve şifreli geçiş sistemleri, düşük maliyetleri günümüzde halen kullanılırken özellikle bu tür zafiyetlerin yaşanılmasının istenilmediği noktalarda ve güvenliğin üst seviyede olduğu noktalarda parmak izi tanıma sistemi ve yüz tanıma sistemi kullanılmaktadır. Türkiye distribütörü olduğumuz Strike, Magic Pass ve Magic Face markalı ürünlerimiz ile kullanıcı tanıma sistemleri için destek vermekteyiz. Üstelik Türkiye distribütörü olmamızın da avantajlarıyla en cazip fiyatların Perkotek olarak firmamıza ait olmasının yanı sıra tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanabilmeleri için Türkiye genelinde satış fiyatlarımız da sabittir. Magic Face yüz tanıma sistemi fiyat distribütör olduğumuz için de oldukça uygundur.

Yüz tanıma sistemi, kullanıcının direkt olarak yüz fotoğrafını algılamaktadır. Suratın kemik yapısına göre sorgulama yaptıklarında ilk kayıt yapıldıktan sonra olabilecek farklılıklar sonraki tanıma işlemlerinde sorun teşkil etmemektedir. Örneğin; sakal, bıyık, eşarp, gözlük gibi durumlarda ilk kayıt ile sonraki kullanımlarda farklılıklar bulunsa da yüz tanıma sistemi için bir etken oluşturmamaktadır. Üstelik neredeyse tüm modellerde hem parmak izi tanıma yöntemi hem de kartlı tanıma yöntemi bulunduğundan istenildiği takdirde bu özelliklerde devreye alınarak alternatif olarak kullanılabilirler. Network bağlantısı ile bilgisayar yazılımları ile rahatlıkla iletişime geçebilirler. Böylece Access geçiş kontrol sistemlerinde online olarak kullanılabilecekleri gibi yüksek log kapasiteleri ile offline olarak kullanılıp log kayıtları sonrasında bilgisayar yazılımını da aktarılabilir. Ayrıca kuru kontak tetik özelliği ile elektronik kapı kilitleri, turnikeli geçiş sistemleri, bariyerli geçiş sistemleri gibi birçok geçiş kontrol sistemine kolaylıkla entegre edilebilirler. 2 yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi ile tüm ürünlerimiz gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir. Yüz tanıma sistemi fiyat teklifi için bize yazabilirsiniz.

Kullanıcı tanıma sistemleri yalnız başlarına sadece hafızalarına kayıtlı kullanıcıların geçiş kontrolünü yapabilirler. Geçiş kontrol yazılımlarında ve personel takip yazılımlarında ise aracı görevi görürler. Online çalışma sisteminde yazılım ile senkronize bir şekilde çalışırken offline çalışma sisteminde ise cihazın log hafızasında saklanan okutma bilgileri yazılıma aktarıldığında yazılım tarafından işlenerek istenilen raporlara ulaşılması sağlanmaktadır. Personel takip yazılımları offline olarak çalıştıklarından raporlar alınmadan ve puantaj hesabı yapılmadan önce veri transferinin yapılası gerekmektedir. Aktarılan verilen doğrultusunda çalışma planlarına göre personellerin geç kalma, erken çıkma ve fazla mesai bilgileri program tarafından hesaplanır. Puantaj hesabına göre personellerin maaşlarına eklemeler ya da kesilmeler otomatik olarak yapılmaktadır. Personellere ait AGİ, prim ve avanslarda program işlenebildiğinden aynı şekilde puantaj hesabımda bu ekleme ve kesintiler otomatik olarak yapılabilmektedir. Ücretli ve ücretsiz izinler gibi senelik izinlerde kullanıcılara tanımlanarak devamsızlık yapılmamış görünürler ve devamsızlıklara ait ceza kesintileri bu durumda işleme alınmaz. Aksi halde devamsızlık cezaları da otomatik olarak maaşlardan kesilebilmektedir. Puantaj hesabının yanı sıra giriş – çıkış, geç gelme, erken çıkma devamsızlık, prim, avans gibi raporlara kişi bazında ya da genel bazda tarihler belirtilerek raporlanabilir. Aynı şekilde puantaj sonucunda bordrolarda kişi bazlı ve genel bazlı dökülebilir. Yüz tanıma sistemi fiyat hakkında bilgi almak için telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler