perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YÜZ TANIMA SİSTEMİ FİYATLARI

Yüz tanıma sistemi, günümüzde genellikle personellerin takiplerinin gerçekleştirilebilmesi için kullanılan bir sistemdir. Yüz tanıma sistemi fiyatları, kullanılacak olan cihazın modeline, yanında tercih edilecek olan ek cihaza ve benzerine bakılarak, farklı şekilde karşımıza çıkmaktadır. Ancak Perkotek Teknoloji Dış. Tic. A.Ş. olarak Magic Face yüz tanıma sistemi Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için yüz tanıma sistemi fiyatları uygunluğu ile bu sistemlere kolayca sahip olabilirsiniz. Kullanılacak olan yüz tanıma sistemi fiyatları, cihazların kayıt kapasitelerine göre de değişmektedir. Satışını gerçekleştirdiğimiz yüz tanıma sistemi cihazların kayıt kapasiteleri, bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Yani takip yapacak olduğunuz alanlardaki kişi sayısına uygun olan bir seçebilmeniz daima mümkündür. Bu cihazların birçok modelinde parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş olanağı da bir arada bulunmaktadır. Bu sayede istenilen geçiş şekli kullanılabilir ve eğer cihazların yüz okuma hafızası yetersiz olursa da diğer geçiş şekillerinden herhangi birisi tercih edilmektedir.

Yüz tanıma sistemi cihazları ile personel takip programını bir arada kullanarak personel takibi, geçiş kontrol programı ile kullanarak geçiş takibi, üye takip programını kullanarak üye takibi, yemekhane takip programını kullanarak yemekhane takibi, öğrenci takip programı kullanarak öğrenci takibi ve tuvalet takip programını bir arada kullanarak da tuvalet takibi yapabilirsiniz. Bu programların kullanımlarının basit olması, yüz tanıma sisteminin de kolay kullanılmasını sağlamakta olup, kullanılacak olan takip programına göre de yüz tanıma sistemi fiyatları değişiklik gösterebilmektedir.

*

Peki, yüz tanıma cihazları nasıl okuma yaparlar? Yüz tanıma cihazları, kişilerin çeneleri, burunları ve alınları arasında bulunan kısımlara bakarak tanıma ve tarama yaparlar. Bu alanlar her insanın yüzünde farklıdır. Yanlış duymadınız! Yüz tanıma cihazları, kişilerin benzersiz olan yüz algoritmalarını kullandıkları için oldukça güvenlidirler. Aslında zaten sırf bu sebepten ötürü de personelleri takipte çok sık olarak tercih edilirler. Bu alanlara bakılarak, bir algoritma üretilmektedir. Bu algoritmanın her insanın yüzünde farklı olması sayesinde, kişilerin birbirleri yerine yüzlerini okutarak geçiş yapabilmeleri gibi bir durum asla söz konusu olmaz. Bu da hem kontrollü hem de güvenilir takip demektir.

Yüz tanıma cihazları, zil de çaldırabilirler. Zil çaldırma özellikleri sayesinde özellikle personellerin takip edilmesi sağlanan fabrika gibi alanlarda, mola ve paydos saatlerinde personellerin toplu olarak hareket etmeleri sağlanır. Aynı zamanda bu cihazlar, Türkçe ve sesli olarak da geri bildirim verirler. Türkçe geri bildirim özellikleri sayesinde kişilerin yüzleri okutulduğunda, sesli olarak teşekkür edilir. Eğer okutulan yüz tanımlı değilse de sesli olarak tekrar okutmaları gerektiği söylenmektedir. Bu cihazlar, oldukça da hızlı bir biçimde tanıma yaparlar. 0.1 saniye ile 0.2 saniye gibi çok kısa zaman dilimlerinde okuma işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Yüz tanıma sistemi cihazları ile turnikelere, kapılara ve hatta isterseniz bariyerlere bile tetik verebilirsiniz. Turnikelere tetik vermek için cihazların turnikeler üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Kapılara tetik vermek için ise kapılarda kilitler ile birlikte kullanılırlar. Her kapı yapısına uygun farklı bir kilit mevcut olduğundan, yüz tanıma sistemi cihazları ile tüm kapılara tetik verebilirsiniz. Yüz tanıma sistemi fiyatları, turnike ile mi yoksa kilit veya bariyer ile mi kullanılacağına göre de farklı olabilir. Yüz tanıma sistemi fiyatları teklifi almak için alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçmek için zaman kaybetmeyin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler