perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

AVM GİRİŞ X RAY CİHAZI

Avm giriş x ray cihazı, tehlikeli metal eşyaların tespit edilebilmesi için kullanılmakta olan cihazlardır. Avm giriş x ray cihazı ile kesici ve delici tüm aletleri anında tespit edebilirsiniz. Bunun yanı sıra aynı zamanda bu dedektörler ile patlayıcı ve narkotik maddeleri de tespit edebilirsiniz. Peki avm giriş x ray cihazı, metalleri nasıl tespit edebilir? Bunun için bu dedektörler, x ışınını kullanmaktadırlar.  X ışınları öncelikle sabit bir kaynaktan karşısındaki foto diyotlara fırlatılmaktadır. Fırlatılmakta olan x ışını ile foto diyotlar arasında eğer herhangi bir nesne var ise ışınlar bu nesneleri delerek karşıya ulaşmaktadırlar. X ışınlarının delip geçmiş oldukları bu nesnelerin atom ağırlıkları, şekilleri ve cinsleri foto diyotlarca emilerek ekrana yansıtılırlar. Nesnelerin ekrana yansıtılmaları renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Bu tamamen avm giriş x ray cihazı kalitesine göre değişmektedir. Organik ve inorganik madde ayrımı yapabilen avm giriş x ray cihazı, nesneleri ekrana renkli olarak yansıtmaktadır. Bu ayrımı yapamayan avm giriş x ray cihazı ise ekrana nesneleri siyah – beyaz olarak yansıtırlar.

Avm giriş x ray cihazı ile ekrana yansıtılmakta olan nesne eğer ekranda eğer turuncu renkli olarak görünüyorsa, bu nesne organik madde olarak tanımlanmaktadır. Organik maddelerin atom ağırlıkları 10’un altındadır. Oksijen, flor, azot, berilyum, bor, karbon ve helyum gibi elementler bunlara örnek verilebilmektedir. Ekrana turuncu renkli olarak yansıtılmaktadır. Avm giriş x ray cihazının ekrana yansıtmakta olduğu nesne eğer yeşil renkli olarak yansıtılıyorsa, karışık grup elementidir. Karışık grup elementlerinin atom numarası 10 ile 18 arasındadır. Bu elementlere sodyum, magnezyum, alüminyum, silisyum, kükürt, klor ve argon örnek olarak verilebilmektedir. Atom numarası 18’den büyük olan maddeler ise inorganik madde olarak tanımlanmaktadır. İnorganik maddeler avm giriş x ray cihazı ekranına mavi renkli olarak yansıtılmaktadır. Organik ve inorganik madde ayrımı ile avm giriş x ray cihazı konveyörlerinden geçirilen tüm tehlikeli ve patlayıcı maddelerin anında tespiti çok daha hızlı ve kolay olarak yapılabilmektedir.

Avm giriş x ray cihazı, çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Etnik ve global terörün var olduğu tüm alanlarda kullanılmakta olan bu dedektörler, özellikle de hava alanı, alışveriş merkezi gibi alanlarda kullanılmaktadırlar. Bu alanlar dışında askeri alanlar, plazalar, işletmeler, holdingler vb. alanlarda da tercih edilebilirler.

Avm giriş x ray cihazı hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de bu dedektörlerin fiyatlarıdır. Aslında avm giriş x ray cihazı hakkında net bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Bunun nedeni, tüm modellerin birbirinden farklı olmasıdır. Organik ve inorganik madde ayrımı yapan modeller, parmak izli modeller ve kameralı modelleri bulunmaktadır. Tüm bu modellerin fiyatları da birbirinden farklıdır. Ancak Perkotek Teknoloji olarak Secuda avm giriş x ray cihazı Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için fiyatlar oldukça uygundur. Bu yüzden net bir bilgi alabilmek için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları