perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Zebra Kart Yazıcı: Kalite ve Dayanıklılık

Zebra kart yazıcı, kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yapmanızı sağlamaktadır. Zebra kart yazıcıların iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar tek yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı ve çift yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı. Tek yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı ile kartların sadece bir tek yüzüne baskı yapabilirsiniz. Kartların üzerine yapılacak olan bu baskılarda kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman, kişilerin fotoğrafları, firma adı ve firma logosu gibi bilgilerin baskısı yapılabilmektedir. Tek yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı ile kartların üzerine siyah – beyaz ya da renkli baskılı kart basımı yapabilirsiniz. Tek yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet renkli baskılı kart basımı yapılmaktadır. Yani yapılacak olan baskılar oldukça hızlı yapılabilecektir. Tek yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı fiyatları da oldukça uygun olmaktadır.

Çift yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı ile de kartların her iki yüzüne de baskılar yapabilirsiniz. Yapılacak olan bu baskılarda kartın bir yüzüne sadece kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman, kişilerin fotoğrafları gibi bilgilerin baskısını yaparken, arka yüzüne ise firma adı ve firma logosu gibi baskılar yapılabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı ile üstelik siyah – beyaz ya da renkli baskılı kart basımı yapabilirsiniz. Renkli baskı seçeneğinde 16,7 milyondan fazla renk kullanılmaktadır. Çift yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı yapılırken, saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılmaktadır. Çift yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı kullanımı da oldukça basittir. Normal bir kart yazıcıdan hiçbir farkı bulunmayan bu kart yazıcılar ile kart baskıları oldukça kolay olacaktır. Üstelik yapılacak olan baskıları kendiniz hazırlayabileceğiniz gibi isterseniz hazır olan tasarımları da kullanabilirsiniz. Çift yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı, 300 dpi’lik bir özellikte baskı yaptığı için oldukça kaliteli baskılar elde edilecektir.

Zebra kart yazıcı kullanılmadan önce kartların üzerine yapılan baskılar, dışarıdan yapılıyordu. Kırılan kartlar, kaybolan kartlar, tahriş olan kartlar ve yeni baskısı yapılacak olan kartlar düşünüldüğünde, kartlara harcanacak olan maliyet oldukça yüksek olacaktır. Siz de bu baskı maliyetinden kurtulmak için zebra kart yazıcı kullanabilirsiniz. Uygun fiyatlara sahip olmak için daha fazla zaman kaybetmeden hemen şimdi bizi arayınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler