perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOMATİK GEÇİŞ SİSTEMİ OGS

Otomatik geçiş sistemi ogs, günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler özellikle sitelerin otoparklarında tercih ediliyor olsalar da aynı zamanda apartmanlarda, kamu kurum ve kuruluşlarında, belediyelerde ve buna benzer pek çok alanda kullanılmaktadır. Otomatik geçiş sistemi ogs de kullanılmakta olan farklı bariyerler bulunmaktadır. Bu bariyerlerin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani bariyerlerin kullanılacak olduğu alanların genişliğine göre kullanılacak olan bariyer de değişebilmektedir.

Firmamız tarafından satışı yapılmakta olan Avax otomatik geçiş sistemi ogs bariyerleri, farklı gövde özelliklerine sahiptir. Bu bariyerlerin gövdeleri paslanmaz çelik ya da elektrostatik boyalı olabilmektedir. Paslanmaz çelik gövdeli olan otomatik geçiş sistemi ogs bariyerleri, dış ortamlarda kullanılabilmekte olan bariyerlerdir. Suya dayanıklı olan bu bariyerler, oldukça sağlam ve kalitelidirler. İç ortamlarda kullanılmakta olan otomatik geçiş sistemi ogs bariyerleri ise elektrostatik boyalı gövdeye sahip olan bariyerlerdir. Tüm bu bariyerler, oldukça kolay bir montaja sahiptirler. Montaj kiti bulunması sayesinde hızlı bir montaj yapılır. Üstelik bu otomatik geçiş sistemi ogs bariyerler, buton ile de kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde bariyerleri açmak ve kapamak için tek bir buton bulunur. Çift buton kontrolünde ise bariyerleri açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır.

Otomatik geçiş sistemi ogs bariyerleri, sensör kontrol özelliğine sahiptir. Sensör kontrolü sayesinde araç geçişi sırasında aracın bariyer kolu altında durması durumunda, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından kolun kapanması tetiklenmesi durumunda bile kolu aşağı yönlü olan hareketi güvenlik sensörleri tarafından engellenmektedir. Araçlar geçişlerini tamamladıklarında ise sistemin hafızasında bekletilen kapanma işlemine devam edilmektedir. Üstelik tır ve kamyonlar için emniyet sensörü de bulunmaktadır. Bu bariyerlerin elektronik devreleri, mikro işlemci kontrollüdür. Elektronik devrelerinin üzerinde bütün opsiyonel özellikler kullanıma hazır olarak bulunmaktadır. Ayrıca çevre bağlantıları takılarak da sistemi her zaman masrafsız olarak geliştirebilirsiniz.

Otomatik geçiş sistemi ogs bariyerleri, opsiyonel olarak akü ile de kullanılabilmektedir. Akü kontrolü sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda akü devreye girerek 250 kez açma ve kapama yapabilme olanağı sunmaktadır. Ayrıca bariyer kolunun aşağı ve yukarı hareketi sırasında kolun üzerinde bulunan flaşör lambası, kol hareketini tamamlayana kadar yanıp sönmeye devam etmektedir. Otomatik geçiş sistemi ogs bariyerleri aynı zamanda deprem, yangın, afet gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir. Böylece bu tarz durumlarda hızlı çıkışlar yapılabilmektedir.  

Otomatik geçiş sistemi ogs kullanabilmek için otopark araç etiketleri, araç paneli, araç anteni, araç takip programı ve bariyerler bir arada kullanılmaktadır. Bariyerler öncelikle araçların giriş ve çıkış alanlarına monte edilirler. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan araçlara etiket tanımlaması yapılması gerekir. Kullanılacak olan bu etiketlerin kâğıt ve sert olmak üzere iki modeli bulunmaktadır. Kâğıt etiketler araçların camlarında, plastik sert etiketler ise araçların plakalarında kullanılmaktadırlar. Etiketi tanımlı olan araç, anten tarafından görüldüğünde bariyer kolunun açılmasına izin verilecektir. Bu şekilde de geçiş sağlanacaktır. Siz de bu sistemler hakkında çok daha fazlasını öğrenmek veya satın almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler