perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ZEBRA KART YAZICI FİYATLARI

Zebra kart yazıcı fiyatları, tercih edecek olduğunuz kart yazıcıların modellerine göre değişiklik göstermektedir. Kullanılacak olan kart yazıcıların tek yüze baskı yapabilen ve çift yüze baskı yapabilen olmak üzere iki farklı modeli yer almaktadır. Tek yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı fiyatları ve çift yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı fiyatları farklılık göstermektedir.

Tek yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı fiyatları uygunluğu ile bu kart yazıcılar ile kartların sadece bir tek yüzüne baskı yapabilirsiniz. Yapacağınız bu baskılarda kişilerin isimleri, soy isimleri, çalışmış oldukları departman bilgileri, arzu ederseniz firmanızın ismi ve firmanız logosunun bilgisi yer alabilir. Üstelik tek yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı fiyatları uygunluğu ile bu kart yazıcılar ile renkli ya da siyah – beyaz baskı yapabilirsiniz. Örneğin; eğer personel tanıtım kartı kullanılacaksa ve bu kartların üzerine fotoğraf baskısı yapılacaksa, yapılacak olan bu baskılar renkli olabilecektir. Tek yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı ile saatte 180 adet renkli baskı yapabilirsiniz. Bu baskılarda 16,7 milyondan fazla renk kullanılacaktır. Ayrıca bu kart yazıcılar ile saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Bu kart yazıcıların kullanımları çok kolay olduğu için de normal bir kart yazıcı gibi bilgisayara bağlanabilmektedir.

Çift yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı fiyatları da tıpkı tek yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı fiyatları gibi oldukça uygundur. Bu kart yazıcılar ile kartların üzerine çift taraflı olarak baskı yapabilirsiniz. Personel tanıtım kartlarında yapacağınız baskıları arkalı önlü yaparak, çift taraflı olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Üye takip sistemlerinde kullanılan kartların üzerine de üyelerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman gibi bilgilerin baskısını yaparken, arka yüzüne ise firma adı ve firma logosu gibi baskılar yapılabilecektir. Bu baskıları çift yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı ile yaptığınızda, 300 dpi’lik bir çözünürlükte yapıldığı için oldukça kaliteli olacaktır. Çift yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı fiyatları uygun olması bir yana bu kart yazıcılar, bir yıl gibi çok kısa bir süre zarfında kendi kendini amorti ettireceği için de size fazladan hiçbir maliyeti çıkmayacaktır.

Zebra kart yazıcı fiyatları çok merak ediliyor olsa da zebra kart yazıcı fiyatları hakkında detaylı bir bilgi vermek mümkün değildir. Çünkü çift yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı fiyatları ile tek yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı fiyatları arasında farklılık bulunmaktadır. Siz de uygun zebra kart yazıcı fiyatları ile bu kart yazıcıları satın alarak, kartların üzerine yapılacak olan baskıları kendiniz tasarlayabilir ya da isterseniz hazır olan tasarımları da kullanabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları