perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ZK BioSecurity 3.0 Programı, diğer adıyla hepsi bir arada olarak bilinmektedir. Web tabanlı güvenlik platformu olan bu program; ziyaretçi yönetme, asansör kontrol, video bağlantısı ve Access kontrolü olmak üzere 4 (dört) adet farklı entegre modül içermektedir. Yepyeni ara yüzü ile ZK BioSecurity 3.0 yazılımı, optimize edilmiş olan sistem mimarisi ile yüksek düzeyde modem kullanıcı dostudur ve biyometrik tanımlama sunmaktadır.

4 farklı işlevi bulunduğu için bu program oldukça kaliteli çözümler elde etmenizi sağlar. Gelişmiş bir çözüm olarak karşımıza çıkan bu programı işletmelerinizde personel devam kontrol sistemi cihazları ile birlikte uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Basit alt yapısı sayesinde sorunsuz iş akışı elde etmenizi sağlayacak olan bu program, işinizi oldukça kolaylaştıracak!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları