perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

RFİD KART YAZICI

Rfid kart yazıcı, kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılan kartların üzerine baskılar yapabilmenizi sağlamaktadır. Yapılacak olan bu baskılar, rfid kart yazıcı ile yapılmaktadır. Rfid kart yazıcıda iki farklı seçenek bulunur. Tek yüze baskı yapabilen rfid kart yazıcı ve çift yüze baskı yapabilen rfid kart yazıcı. Bu kart yazıcılar ile genellikle personel takip sistemlerinde kullanılan kartların üzerine baskılar yapılarak, personel tanıtım kartı olarak kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra aynı zamanda üye takip sistemlerinde kullanılan kartların üzerine de baskılar yapılarak, üye takibi yapılmaktadır. Tek yüze baskı yapabilen rfid kart yazıcı ile kartların üzerine kişilerin isim, soy isim, çalıştıkları departman, firma adı ve firma logosu gibi bilgilerin baskısı yapılacaktır. Tek yüze baskı yapabilen rfid kart yazıcı ile kartların üzerine yapılacak olan bu baskılar renkli ya da siyah – beyaz olabilecektir. Tek yüze baskı yapabilen rfid kart yazıcı ile kartların üzerine saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılmaktadır. Ayrıca saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Kullanımı oldukça kolay olan bu rfid kart yazıcı, normal bir kart yazıcı bilgisayara bağlanmaktadır. Tüm işletim sistemleri ile uyumlu olarak kullanılabilen bu rfid kart yazıcı, dışarıda yaptıracağınız tüm baskıları çok daha uyguna mal etmenize olanak sağlamaktadır.

Çift yüze baskı yapabilen rfid kart yazıcı kartların üzerine çift taraflı olarak baskı yapabilmenizi sağlamaktadır. Yapılacak olan bu baskılarda kartların bir yüzüne kişilerin isim, soy isim, çalıştıkları departman gibi bilgilerin baskıları yapılırken, arka yüzüne ise firma ismi ve firma logosu baskısı yapılabilmektedir. Bu baskılar, renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen rfid kart yazıcı ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Kullanımı ve kurulumu çok kolay olan rfid kart yazıcı, bütün işletim sistemleri ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Bu kart yazıcılar mifare ya da proximity tüm kartların üzerine kolayca baskı yapılabilmektedir.

Perkotek Teknoloji olarak Sunlight ve Ciaat rfid kart yazıcı Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için bu rfid kart yazıcıların fiyatları oldukça uygundur. Rfid kart yazıcı kullanılarak, siz de kartların üzerine yapılacak olan baskıları oldukça uyguna mal edebilirsiniz. Kırılan kartlar, kaybolan kartlar ve deforme olan kartlar düşünüldüğünde, kartların baskısını rfid kart yazıcı ile kendinizin yapması çok daha uygun fiyata mal olacaktır. Detaylı bilgi almak için info@perkotek.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler