perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

8.2 MHZ DEACTIVATOR

8.2 mhz deactivator, RF mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte kullanılarak, kâğıt etiketlerin pasif hale getirilmesi için kullanılmaktadır. Sensitive 8.2 mhz deactivator ile sadece etiketlerin etkisiz hale getirilmesi sağlanır. Onun dışında kullanılacak olan sert plastik etiketler ise ürün etiket sökücü ile ürünlerin üzerinden çıkarılmaktadır. Etiket sökücü sayesinde ürünlerin üzerindeki etiket sökülerek, mağaza ürün koruma antenlerinin etiketlere alarm vermesi engellenmektedir.

8.2 mhz deactivator kullanılmakta olan mağaza ürün koruma sistemleri, günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Bu sistemler sayesinde ürünlerin çalınma vakaları ciddi oranda azalmıştır. 8.2 mhz deactivator kullanılmakta olan mağaza ürün koruma sistemleri kullanılmadan önce ürünlerin korunması çok güçtü. Ürünleri korumak için güvenlik kamerası kullanılıyordu. Ancak güvenlik kamerası ile ürünleri korumak çok güç oluyordu. Ancak ürün çalındıktan sonra haberi olan mağaza sahipleri, çalıntı ürünlere de ekstra bir bütçe ayırmak zorunda kalıyordu. İşte bunun ortadan kaldırılması için 8.2 mhz deactivator kullanılmakta olan mağaza ürün koruma sistemleri kullanılmaya başlandı. Bu sistemler, günümüzde hemen hemen her mağazada kullanılmaktadır. Özellikle giysi mağazalarında sıklıkla kullanılmakta olan bu sistemler, günümüzde farklı pek çok mağazada da güvenle kullanılabilmektedir. Yani kozmetik mağazalarında, ayakkabı mağazalarında ve elektronik eşya satışı yapan mağazalarda güvenle kullanabilirsiniz.

8.2 mhz deactivator kullanılmakta olan mağaza ürün koruma sistemlerinde kullanılmakta olan antenlerin, RF mağaza ürün koruma antenleri ve akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Öncelikle RF mağaza ürün koruma antenlerinden bahsedelim. Bu antenler, 8.2 mhz deactivator kullanılmakta olan mağaza ürün koruma sistemlerinin bir parçası olup 8.2 mhz radyo frekansı ile çalışmasına devam etmektedir. Bu antenler ile birlikte 4x4 mağaza ürün koruma etiketleri, 5x5 mağaza ürün koruma etiketleri, r50 mağaza ürün koruma etiketleri, round mağaza ürün koruma etiketleri, golf mağaza ürün koruma etiketleri, square mağaza ürün koruma etiketleri, sun mağaza ürün koruma etiketleri ve mini mağaza ürün koruma etiketler bir arada kullanılabilir. Kullanımları çok basit olup sert olan modelleri ürünlerin üzerine takılarak, kâğıt olan modelleri ise yapıştırılarak kullanılmaktadır. Sert etiketler ürünlerin üzerinden etiket sökücü kullanılarak, kâğıt olan etiketler ise etiket öldürücü kullanılarak çıkarılmaktadır.

2 mhz deactivator kullanılmakta olan mağaza ürün koruma sistemlerinde kullanılan bir diğer anten modeli de akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleridir. Bu antenler, çift olarak kullanılmalıdır. Antenlerin çiftleri arasındaki mesafenin, kullanılacak olan etikete göre ayarlanması gerekmektedir. Eğer bu antenler ile sert etiketleri kullanacaksanız, anten çiftleri arasındaki mesafe 2 metre olmalıdır. Eğer bu antenler ile kâğıt etiketleri kullanacaksanız da antenlerin çiftleri arasındaki mesafe 120 santimetre olmalıdır. Akusto manyetik antenlerimiz, 58 khz bir çalışma frekansına sahiptir. Kullanım ve kurulumu çok basit olup anten gövdesini reklam panosu olarak da kullanabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler