perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ALARM SÖKÜCÜ MIKNATIS FİYAT

Alarm sökücü mıknatıs fiyat, kullanılacak olan alarm sökücü mıknatısların modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden alarm sökücü mıknatıs fiyat hakkında net olarak bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Ancak Perkotek Teknoloji ailesi olarak Sensitive alarm sökücü mıknatıs fiyat, bu sistemlerin Türkiye distribütörü konumunda olmamızdan ötürü oldukça uygundur. Peki, alarm sökücü mıknatıs ne amaçla kullanılmaktadır? Alarm sökücü mıknatıs, mağazalarda etiketler ile korunmakta olan ürünlerin üzerlerinde yer alan etiketin çıkarılması için kullanılır. Aslında alarm sökücü mıknatıs, sert plastik etiketlerin çıkarılması için kullanılır. Kâğıt olan etiketlerin çıkarılması için ise etiket öldürücülerin kullanılması gerekmektedir. Mağazaların satış yaptıkları ürünlere göre, hangi etiketin kullanılacağı belirlenmektedir. Örneğin giysi mağazalarında, sert plastik etiketler kullanılmaktadır. Ayakkabı mağazalarında, kozmetik ürün mağazalarında ve market gibi yerlerde ise kâğıt etiketler kullanılmaktadır.

Alarm sökücü mıknatıs fiyat uygunluğu ile bu sistemlerde kullanılmakta olan iki farklı anten türü bulunur. Bunlar; akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve rfid mağaza ürün koruma antenleridir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri, 58 khz’lik bir radyo frekansına sahip olup mono ya da TX + RX olarak çalışabilecek olan bir anten türüdür. Bu antenler tek olarak değil de bir çift olarak kullanılmaktadırlar. Anten çiftleri arasındaki mesafe, kullanılacak olan etiketin modeline göre değişmektedir. Eğer akusto manyetik antenler ile sert plastik etiketleri kullanırsanız, antenlerin çiftleri arasındaki mesafeyi iki metreye kadar çıkarabilirsiniz. Ancak antenler ile kâğıt etiketleri kullanırsanız, bu anten çiftleri arasındaki mesafenin 120 santimetre olması gerekmektedir. Üstelik bu antenlerde birden fazla çiftin bir arada kullanılması gibi bir durum da söz konusudur. Böylece mağazalarınızın giriş alanlarının uçtan uca anten ile donatılması sağlanmaktadır. Bu sayede tüm etiketi çıkarılmamış ürünlere anında alarm verilebilecektir.

 

Kullanılmakta olan bir diğer anten modeli de rfid mağaza ürün koruma antenleridir. Bu antenler, 8.2 mhz’lik bir radyo frekansı ile çalışmasına devam etmekte olan antenlerdir. Kullanımları ve montajları oldukça basit olan bu antenler ile dilerseniz kâğıt etiketleri, dilerseniz alarm sökücü mıknatıs fiyat uygunluğu ile sert plastik etiketleri kullanabilirsiniz. Rfid mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte kullanılacak olan etiketler; round ürün koruma etiketleri, r50 ürün koruma etiketleri, sun ürün koruma etiketleri, golf ürün koruma etiketleri, mini ürün koruma etiketleri, 5x5 ürün koruma etiketleri, 4x4 ürün koruma etiketleri ve square ürün koruma etiketleridir. Bu etiketler, binlikler halinde satıldığı için maliyetleri zaten çok düşüktür. Üstelik sert plastik etiketlerin tekrar tekrar kullanılabilme özelliği vardır.

Perkotek Teknoloji olarak kurulduğumuz günden bugüne dek Sensitive mağaza ürün koruma sistemleri Türkiye distribütörlüğünü yaptık. Bu sebepten ötürü kullanılacak olan tüm ürün koruma antenleri, ürün koruma etiketleri ve ürün etiket sökücülerin fiyatları oldukça makuldür. Uygun fiyatlı ve kaliteli mağaza ürün koruma sistemleri için doğru adrestesiniz. Satın almak için tek yapmanız gereken hemen şimdi bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler