perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE SİSTEMLERİ İZMİR

Turnike sistemleri İzmir, günümüzde geçişleri kontrol altına almak ve aynı zaman da geçiş güvenliği sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Bu turnikelerin kullanım alanları oldukça geniştir. Askeriyeler, hava alanları, belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları, alışveriş merkezleri, metrobüsler, metrolar, okullar, stadyumlar, konser alanları vb. olarak da bu kullanım alanlarını çoğaltabiliriz. Günümüzde kullanılmakta olan ve Perkotek Teknoloji tarafından satışa sunulmuş olan 4 farklı turnike modeli bulunmaktadır. Bunlar; bel turnikesi, boy turnikesi, hızlı geçiş turnikesi ve engelli geçiş turnikesidir. Bu turnikelerin kullanımları çok basit olup pek çok ortak özelliğe sahiptirler. Günümüzde turnike sistemleri İzmir, Ankara, Bursa vb. tüm büyük illerde de sıkça tercih edilmektedir.

Bel turnike sistemleri İzmir, bir diğer adıyla tripod turnike olarak adlandırılmaktadırlar. Tripod turnikeler, üç kolu olan turnikelerdir. Bu turnikelerin kolları, itme kuvveti ile hareket etmektedir. İç ve dış mekanlarda kullanılabilen paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı modelleri bulunmaktadır. Tripod turnike sistemlerinde, turnike kolundan hızla geçildiğinde absorber turnike kolunun sabit bir hızda turunu tamamlamasını sağlamaktadır. Parmak izli turnike, yüz tanıma turnike ve kartlı turnike sistemleri olarak da kullanılabilen bel turnikeleri; iki ayaklı, tek ayaklı, double, paslanmaz çelik, düşen kollu, dekoratif vb. farklı pek çok çeşide sahiptir. Turnikelerin üzerinde yer alan led ışıklar ile geçişlerin nasıl yapılacağı görünmektedir.

Boy turnike sistemleri İzmir stadyumlarında ve konser alanlarında tercih edebileceğiniz turnikelerdir. Bu turnikeler, insan boyunda oldukları için bu ismi almışlardır. Boy turnikelerinin en büyük özelliklerinden bir tanesi de personel devam kontrol sistemleri ile tetiklenebilir olmasıdır. Yüz tanıma, parmak izi ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile boy turnikelerinden geçiş yapabilmek çok kolaydır. Üç kollu ve dört kollu modelleri bulunan boy turnikeleri, ortalama olarak 225 santimetre uzunluğundadır. Yüksek ve girilmesi gizli olan yerlerde çok büyük kolaylıklar elde etmenizi sağlamaktadır. Olumsuz tüm hava koşullarından etkilenmeden çalışmasını devam ettiren boy turnikeleri, acil alarm modlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilmektedir.

Hızlı geçiş turnike sistemleri İzmir hizmetimiz kurulduğumuz günden bugüne başarı ile devam etmektedir. Peki, hızlı geçiş turnike sistemleri ne işe yarar ve nasıl kullanılır? Bu turnikelerin kullanımları çok basittir. Kişilerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara yerleştirilmeleri gerekmektedir. Bel turnikelerinden farkı, kollarının hareketine destek vermeniz gerekmez. Yani kol hareketi turnikenin sizi pdks cihazı aracılığıyla tanımasıyla ya da buton, uzaktan kumanda gibi tetiklemeler sonucunda gerçekleşmektedir. Kurulacak olan yerin dekoruna göre de tercih edilen hızlı geçiş turnike sistemleri İzmir gibi bir şehirde zarafetin ön planda olduğu yerlerde sıkça tercih edilmektedir. Bu turnikenin kollarına bavul, çanta, poşet vb. eşyalar ile rahatlıkla geçebilirsiniz. Gayet konforlu olarak üretilmiş olan hızlı geçiş turnike sistemleri, TSEK, ISO 9001, ISO 2008 sertifikalarına sahiptir. Hızlı geçiş turnike sistemleri İzmir fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Vip turnikelerin diğer adı da engelli geçiş turnikesidir. Bu turnikelerin kullanım alanları çok geniştir. Turnike kullanılan her alanda engelli geçiş turnikelerinin de kullanılması gerekir. Bunun nedeni, engelli bireylerin normal bir turnikeden geçiş yapmasının zor olmasından ötürüdür.

Turnike sistemleri İzmir’in tüm ilçelerinde güvenle tercih edilebilmektedir. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasından bizimle iletişime geçmek. Uygun fiyat garantisi ile kaliteli turnikelere sahip olmak için daha fazla zaman kaybetmeden bize ulaşın!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları