perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ACCESS PERSONEL TAKİP PROGRAMI

Access personel takip programı, personelleri takip etmek için kullanılmaktadır. Personelleri takip ederken sadece geçişlerini değil, aynı zamanda personellerin izin günleri, avansları, devamsızlık bilgileri vb.’de access personel takip programı üzerinden takip edilmektedir. Access personel takip programı kullanıcı adı ve parolası değiştirilebilmektedir. Programda yer alan yetkilendirme özelliği sayesinde birden fazla kullanıcıya ya da gruba da yetkiler verilebilir. Access personel takip programının otomatik veri transfer özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede istenilen zaman dilimlerinde cihazdaki verilerin access personel takip programına otomatik olarak aktarılması sağlanmaktadır. Böylece sizin hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Bu da kullanımda kolaylık sağlamaktadır. Access personel takip programı aynı zamanda otomatik olarak mail gönderme özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde access personel takip programı üzerinden alınan tüm raporlar, istenilen mail adresine otomatik olarak gönderilebilmektedir. Ayrıca access personel takip programında veri kurtarma özelliği de bulunur. Bu özellik sayesinde yanlışlık silinen personellerin geri alınması mümkün olacaktır. Üstelik personellerin değiştirilmiş olan tüm maaşları da geriye dönük olarak raporlanabilmektedir. Personellerin seçimlerinin yeniden düzenlenmesi ile birlikte hızlı bakış penceresinde çoklu yahut tekli olarak seçebilme özelliği de bulunmaktadır. Üstelik access personel takip programı üzerinde giriş ve çıkışlara el ile müdahale edilmesi durumunda bu müdahaleler, program üzerinde görüntülenmektedir. Ayrıca program üzerinden alınacak olan tüm raporlar kişi bazında ya da genel bazda olmak üzere iki farklı seçenekte olabilmektedir. Bu sayede istediğiniz tüm raporlamaları elde edebilirsiniz.

Access personel takip programı ile giriş çıkış raporu, geç kalanlar raporu, erken çıkanlar raporu, mesaiye kalanlar raporu, devamsızlar raporu, avans listesi, maaş zarfı, genel bazda maaş bordrosu, prim listesi, işe girenler raporu, işten ayrılanlar raporu, tatil günü çalışanlar raporu, izinli personeller raporu, not hanesinde yazanlar raporu, kart kullanmayı unutanlar raporu, elle müdahale edilmiş giriş ve çıkış hareketleri raporları alınabilmektedir. Tüm bu raporlar, access personel takip programını daha rahat bir şekilde kullanmayı sağlamaktadır.

Access personel takip programı dışında yeni yazılımımız olan web pdks yazılımı ile de personellerinizi takip edebilirsiniz. İcloud tabanlı olan web pdks programı, icloud tabanlı cihazlar ile birlikte kullanılmalıdır. Firmamızda zaten bu yazılımı da kullanabileceğiniz cihazlar mevcuttur. Web pdks yazılımı sayesinde nerede olursanız olun, personellerinizi bulunduğunuz alandan takip edebilirsiniz. Çünkü yazılıma tarayıcınız üzerinden ulaşabilirsiniz. Evinizden, seyahat halinde iseniz yoldan veya iş yerinizden personellerinizin tüm bilgilerine kolayca erişebilirsiniz.

Access personel takip programını yüz tanıma cihazları, parmak izi okuma cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Satın almak ya da bu sistemler hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için tek yapmanız gereken alanında profesyonel ve uzman satış danışmanlarımız ile irtibata geçmek!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler