perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BEKÇİ DEVRİYE TUR KONTROL SAATLERİ

Bekçi ve güvenlik görevlilerinin çalışma sistemleri genel olarak vardiyalıdır. Özellikle gece vardiyalarında denetlemelerini yapacak yetkililer genel olarak olmazlar. Zaten yaptıkları görevler nedeni ile takip edilmeleri de diğer çalışma gruplarına göre daha zordur. Bekçilerin düzenli olarak kontrol etmeleri gereken noktaların takip edilebilmesi için üretilmiş bekçi kontrol sistemleri kullanılmasıyla takip işleminin kolaylaşması sağlanmıştır. Bekçi ve güvenlikler gibi aynı mantıkta olan nöbetçi uygulamalarının yapıldığı kurumlarda da kullanımları sağlanmaktadır. Kullanım alanları olarak fabrikalar, iş merkezleri, plazalar, askeri alanlar, polis merkezleri, alışveriş merkezleri gibi örnekler verilebilir. Perkotek firması olarak siz değerli kullanıcılarımıza farklı modellerde seçenekler sunabilmek için Türkiye distribütörü olduğumuz Guard Tour bekçi devriye tur kontrol saatleri, Perguard bekçi devriye tur kontrol saatleri ve GuardX bekçi devriye tur kontrol saatleri markaları ile ürünler tedarik etmekteyiz. Türkiye distribütörü olmamız nedeniyle Türkiye genelinde en cazip fiyatlar hem Perkotek olarak firmamıza aittir hem de Türkiye’nin her noktasında tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanabilmeleri için fiyatlarımız Türkiye genelinde sabittir.

Tüm bekçi devriye tur kontrol saatleri tamamen portatif olup sadece veri aktarımı için bekçi takip yazılımının bulunduğu bilgisayar ile iletişim kurmaları gerekmektedir. Şarj yuvaları USB port destekli olduklarından veri aktarımı esnasından aynı zamanda şarjda olabilirler.  Bekçi kalemlerinin tam dolum yapılan şarjı ile kullanım yoğunluğuna göre ortama 1 ay kadar şarjlarının dayanabildiği görülmektedir. Bu süre kullanım yoğunluğunun az olduğu durumlarda ise 2 aya kadar çıkabilmektedir. Bekçi sistemleri taşınabilir olduklarından herhangi bir montaj gerektirmezler. Tek yapılması gereken bekçilerin dolaşacakları yerleri belirten güvenlik noktalarının ilgili bölgelere sabitlenmesidir. Kullanımları gayet basit olup alınacak kısa bir eğitim ile rahatlıkla kullanımları yapılabilmektedir.

Bekçi devriye tur kontrol saatleri, bekçi takip yazılımı ile bir aracı görevi görmektir. Bekçi takip yazılımına yapılacak her tanımlama bekçi kalemi ile uyumlu olacaktır. İlk aşamada yazılım taraflı bekçilere ait kartların sisteme tanımlanması gerekmektedir. Bir sonraki adımda bekçilerin dolaşacakları bölgelere ait güvenlik noktaları tanımlanmaktadır. Son olarak bekçilerin dolaşacakları bu noktaların hangi saat ve sürelerde yapılması gerektiği sisteme tanımlanmalıdır. Bu tanımlamalar sonrasında bekçiler turlarına başlamadan önce ilk olarak kendilerine ait kartları bekçi kalemine okuturlar ki kalem hangi bekçinin o an görevde olduğunu anlayabilsin. Sonrasında sistemde belirlene sıralara göre güvenlik noktalarını dolaşırlar. Tüm bu bilgiler kalemin şarj bitse dahi kalemin hafızasında kalacaktır. Bu tur verileri kullanıcıların isteklerine göre bilgisayara aktarılabilir. İstenilirse günlük olarak istenildiği takdirde farklı zaman aralıklarıyla da aktarılabilmektedir. Bilgisayara ilk aktarılan veriler ile son aktarılan veriler arasında geniş raporlamalar yapılabilir.

Bekçi devriye tur kontrol saatleri kullanım alanları gereği dış etkenlerden alabilecekleri darbelere karşı, dayanıklı gövdeleri ile hasar görmeleri engellenmektedir. Ayrıca içerisinde bulunan darbe sensörleri ile kaleme alınan darbelerin raporları çıkarılabilir. Böylece bekçilerin kalemleri kullanımları ve yaşanacak olaylara istinaden yetkililer raporlardan bilgi sahibi olabilirler. Genel olarak dış ortamlarda kullanıldıklarında kesinlikle su geçirmez olup iç devrelerinin oksitlenme yapmaları da engellenmiştir. Modellere göre farklılık gösteren fener özelliği ile gece vardiyalarında bekçilere yardımcı olmaktadır. Bekçi devriye tur kontrol saatlerinde meydana gelebilecek sorunlar halinde destek ekibimizden randevu alınarak kullanıcılarımıza yönlendirilen teknik ekiplerimizce sorunların kontrol edilmesi sağlanmaktadır, ancak sorunların hızlı ve anlık olarak çözülebilmeleri için destek ekibimiz ilk aşamada telefondan yardımcı olmayı tavsiye ederler. Özellikle yazılım kaynaklı sorunlarda uzak masaüstü erişimleri direkt olarak yazılıma müdahale edebilirler. Donanımsal bir sorun var ise telefondan yapacakları yönlendirmeler ile kullanıcıların sistemlere müdahale etmesi sağlanır, sorunların bu şekilde giderilememesi halinde teknik ekip yönlendirilmesi sorunların hızlı giderilmesinde en önemli etkendir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler