perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

AKILLI KART OKUYUCU FİYATLARI

Akıllı kart okuyucu, günümüzde özellikle geçişleri kontrol altına almak için kullanılmakta olan okuyuculardır. Bu okuyucuların kullanım alanları oldukça geniş olup personel takibi, öğrenci takibi, yemekhane takibi, minibüs takibi ve üye takibi için oldukça sık olarak tercih edilmektedir. Akıllı kart okuyucular; kamu kurum ve kuruluşları, plazalar, belediyeler, okullar, fabrikalar, spor merkezleri, hava alanları vb. pek çok alanda güvenle kullanılabilmektedir. Bu kadar geniş alanlarda tercih edilmesinin en büyük sebebi akıllı kart okuyucu fiyatlarındaki minimum düzeydir. Akıllı kart okuyucu fiyatları, Perkotek Teknoloji olarak firmamızda oldukça uygun olduğu için kuruluşumuzdan bu yana pek çok işletme tarafından güvenle tercih edilmektedir.

Akıllı kart okuyucunun kullanılmakta olan dört farklı modeli vardır. Bunlar; standalone akıllı kart okuyucu, online akıllı kart okuyucu, offline akıllı kart okuyucu ve panelli akıllı kart okuyucu. Bu kart okuyuculardan hangisinin kullanılacağı tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte kullanımları açısından farklılık göstermektedir. Standalone akıllı kart okuyucu fiyatları oldukça uygun olup bu cihazlar çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam etmektedirler. Bu cihazlar ile geçiş yapmak için cihazlara öncelikle master kart tanıtılması gerekmektedir. Master kart tanıtmadan kart tanımlaması yapabilmek mümkün değildir. Sabotaj durumlarında alarm da verebilen akıllı kart okuyucular; elektrikli kilit, elektronik kilit ve manyetik kilit ile tetiklenebilmektedir. Online akıllı kart okuyucu fiyatları da diğer tüm akıllı kart okuyucu cihazlar kadar uygun olmakla birlikte bu cihazlar da çalışmaları sırasında bilgisayarların sürekli olarak açık olmasına ihtiyaç duymaktadırlar. Offline akıllı kart okuyucu fiyatları uygunluğunun yanı sıra bilgisayardan bağımsız olarak çalışmasına devam cihazlardır. Bu cihazların kendisi zaten bir panel görevi gördüğü için çalışmaları sırasında panele ihtiyaç duymazlar. Su geçirmez olan modelleri dış ortamlarda da gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Offline akıllı kart okuyucular genellikle personel takibinde tercih edilmektedir. Panelli akıllı kart okuyucular ise aptal terminal olarak adlandırılan cihazlardan oluşmaktadırlar. Bu cihazlar hafızalarında hiçbir bilgi tutamazlar. Tüm bilgiler panelde tutulmaktadır. Bir adet panele 4, 8 veya 16 adet akıllı kart okuyucu tanımlaması yapılmaktadır. Panelli akıllı kart okuyucu fiyatları kullanılacak olan cihazın modeline göre farklılık gösterebilmektedir.

Akıllı kart okuyucular ile turnikelere, kapılara ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Kapılara tetik vermek için kilitlerin de kart okuyucular ile beraber kullanılması gerekmektedir. Her kapı için kullanılmakta olan farklı modelde bir kapı kilidi bulunmaktadır. Kapınızın ahşap, demir, metal, cam ya da pvc olması hiç önemli değildir. İdeal bir kart okuyucu bulabilmek mümkündür. Akıllı kart okuyucu fiyatları da kullanılacak olan kilit ile birlikte farklı bir fiyatlandırmaya sahip olabilecektir. Kapılara tetik vermek için aynı zamanda geçiş kontrol programını da beraberinde kullanmak gerekmektedir. Bu şekilde kullanımı çok basit olmakla birlikte kullanacak tüm kullanıcıların kısa bir eğitimden geçirilmesi gerekmektedir.

Akıllı kart okuyucu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz siz de profesyonel satış danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Akıllı kart okuyucu fiyatları teklifi için daha fazla zaman kaybetmeyin.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler