perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÖSTERGEÇ FİYATLARI

Göstergeç, genellikle apartman ve asansör kapılarında, depo kapılarında vb. yerlerde geçişleri kontrol altına almak için kullanılmakta olan cihazlardır. Göstergeç fiyatları, farklı modelde olan cihazlara göre değişebilmektedir. Göstergeçlerin dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; standalone göstergeç, online göstergeç, offline göstergeç ve panelli göstergeç. Tüm bu modeller, aynı amaç doğrultusunda kullanılıyor olsalar da kullanış biçimleri farklıdır. Ayrıca göstergeç fiyatları da bu modellerde değişiklik göstermektedir.

Standalone göstergeç, çalışmasına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam etmektedir. Bu cihazlara öncelikle master kart okutulması gerekmektedir. Master kart okutmadan kart tanımlamak mümkün değildir. Tetik olarak kuru kontak veren standalone göstergeçler; elektrikli kilit, elektronik kilit ve manyetik kilitler ile de tetiklenebilmektedir. Bu cihazların pek çok modelinde hem şifreli hem de kartlı geçiş bir arada olabilmektedir. Ofis ve depo kapılarında güvenle kullanılabilmekte olup su geçirmez modelleri dış ortamlarda da kullanılabilmektedir. Standalone göstergeç fiyatları, kullanılacak olan modeline göre değişebilmektedir. Online göstergeç ise çalışmasına bilgisayarlar açık iken devam eden cihazlardır. Bu cihazlarda geçiş yetkileri, geçiş zaman tanımlamaları ve geçiş adetleri beraberinde kullanılacak olan geçiş kontrol programı üzerinden tanımlanmaktadır. Online göstergeç fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Panelli göstergeç, aptal terminal olarak adlandırılmakta olan cihazlardır. Bu göstergeçler hafızalarında hiçbir bilgi barındırmazlar. Tüm bilgiler panel üzerinde tutulmaktadır. Bir panele 4, 8 veya 16 adet göstergeç tanımlaması yapılabilmektedir. Bu göstergeçlere kart okutulduğunda kart numarası, bağlı olduğu panele iletilmektedir. Panel geçiş sırasında yetkinin verilip verilmeyeceğinin kararını vermektedir. Buradan sonuç sinyali, kart okuyucuya gönderilmektedir. Panel olmadan kartların kullanılması mümkün değildir. Aynı ağda 256 adet panel kullanılabilmekte olmakla birlikte, paneller standalone, offline ya da online olarak da çalışmasına devam edebilmektedir. Panelli göstergeç fiyatları, kullanacağınız cihazın kendi özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Offline göstergeç, çalışmasına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazların kullanımları ve kurulumları oldukça basit olup günümüzde çok geniş kullanım alanlarına sahiptirler. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, plazalar, okullar, fabrikalar, işletmeler gibi pek çok alanda güvenle kullanılabilmektedir. Offline göstergeç genellikle personel takip programı ile personelleri takip etmek için tercih edilmektedir. Offline göstergeç fiyatları, kullanılacak olan cihazlardaki kayıt hafızalarına göre değişebilmektedir. Offline göstergeç ile birlikte geçiş kontrol programını kullanarak, apartman ve asansör girişlerinde geçişleri kontrol altında tutabilirsiniz.

Firmamız tarafından satışa sunulmuş olan göstergeç fiyatları, Perkotek Teknoloji Dış. Tic. A.Ş. olarak Strike göstergeç Türkiye distribütörü olduğumuz için uygundur. Üstelik bu cihazlar, iki sene boyunca garantilidir. Göstergeçlere proximity ya da mifare kart okutulması gerekmektedir. Hangi kartın okutulacağı tamamen cihazın kendi özelliğine göre belirlenmektedir. Göstergeçlerde kartları okutmak için kartların cihaza beş ile on beş santimetre mesafeden okutulması yeterli olacaktır. Farklı birçok modeli de hem dış hem de iç ortamlarda güvenle kullanılabilecektir. Siz de göstergeç fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler