perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

AKILLI KİLİT FİYAT

Akıllı kilit sistemlerinde kullanılmakta olan dört farklı çeşit kartlı kilit cihazı bulunmaktadır. Bu cihazlar; standalone cihazlar, online cihazlar, offline cihazlar ve panelli cihazlar olarak sıralanmıştır. Standalone akıllı kart sistemleri, bilgisayardan bağımsız olarak çalışmasını devam ettiren sistemlerdir. Bu sistemlerdeki en büyük özellik master kart okutarak kart tanımlama ve silme işlemi yapılmasıdır. Tetik olarak da kuru kontak verirler. Üstelik sabotaj yapılması gibi durumlarda alarm vererek de kendi kendilerini kapatma özellikleri bulunur. Offline kartlı sistemlerde ise cihazların çalışabilmesi için bilgisayarın sürekli olarak açık olmasına gerek yoktur. Ayrıca bu cihazlar kendileri panel görevi gördüklerinden panele de gerek duyulmaz. Online sistemlerde ise cihazların çalışabilmesi için kart okuyucuların sürekli olarak bilgisayara bağlı ve bilgisayarın da sürekli olarak açık olması gerekir. Panelli sistemlerde ise cihazlar, panel aracılığı ile çalışmalarını devam ettirmektedir. Bu cihazlar aptal terminal olarak adlandırılmaktadır. Aptal terminallerin hafızalarında hiçbir bilgi tutulamaz. Uygun akıllı kilit fiyat için bizi 0850 811 80 00 tuşlayarak arayabilirsiniz. 

Elektronik kapı kilitleri; yüz tanıma cihazı, parmak izi cihazı ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile birlikte kullanılabilmektedir. Bu cihazların özellikle personel takibi ve geçiş kontrol takibi yapılmak amacıyla sıkça kullanılır hale gelmesi ile birlikte de kapı kilit sistemlerinin kullanımları da artmıştır. Uzaktan kumanda ya da buton ile kontrol edilebilen elektrikli kilitler, elektrikli kilit karşılıkları ile birlikte kullanılabilmektedir. Elektrikli kilit karşılığı, kapının sabit olan kısmına monte edilmektedir. Sabit kısımda yer alan dil karşılığının değişmesi bu kilidi kullanmak için yeterli olacaktır. Dil mekanizması bu cihazlarda paslanmaz çelikten üretildiğinden ötürü uzun seneler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Bu kilitler, enerji varken kapalı ya da enerji var iken kilitli olarak iki farklı şekilde çalışabilmektedir. Genel olarak elektrikli kapı kilitlerinde tutuş gücü 1500 kilogram ile 500 kilogram arasında değişmektedir. Amerikan, pimapen, kompozit, pvc, ahşap ya da tahta kapılarda elektrikli kapı kilit sistemlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Bu akıllı kilit fiyat özellikleri de modele göre farklılık gösterecektir.

Kurulduğumuz günden bugüne dek Strike kapı kilit sistemleri Türkiye distribütörlüğü yapmaktayız. Bu yüzden de Strike kilit fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Aynı zaman kilitler ile birlikte kullanılacak olan Magic Pass parmak izi okuyucu, Magic Face yüz tanıma cihazı ve Strike kartlı geçiş kontrol terminalleri Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için de her zaman en uygun ve ideal akıllı kilit fiyat garantisi sunmaktayız. Neden ekstra maliyetler harcayarak dayanıksız ve kalitesiz kapı kilit sistemleri satın alarak güvenliğinizi tehlikeye atasınız ki? Arayın ve siz de şimdi uygun fiyatlardan faydalanmaya başlayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler