perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ZEBRA P330i

Zebra p330i kart yazıcı, kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yapabilmenizi sağlamaktadır. Üzerine baskı yapılacak olan kartlar, proximity kartlar ve mifare kartlar olabilmektedir. Hangi kart türünün kullanılacağı tamamen tercih edilecek olan cihaz modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu cihazların kullanılan dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; standalone kartlı cihazlar, online kartlı cihazlar, offline kartlı cihazlar ve panelli kartlı cihazlardır. Standalone kartlı geçiş kontrol cihazları, bilgisayarlardan bağımsız olarak çalışmakta olan cihazlardır. Bu cihazlara kart tanımlaması yapabilmek için öncelikle master kart tanıtılması gerekmektedir. Master kartların üzerine de zebra p330i ile baskı yapılabilmektedir. Online kartlı cihazlar ise çalışmasına bilgisayar bağlantısı olmadan devam edemeyen cihazlardır. Bu cihazların kullanımları çok basittir. Offline kartlı cihazlar ise çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam eden cihazlardır. Bu cihazlar, genellikle personel takibi yapmak için kullanılmaktadır. Personel takibi yapılacak olan kartların üzerine zebra p330i ile oldukça kaliteli baskılar yapabilirsiniz. Panelli kartlı cihazlar ise çalışmalarına bilgisayar bağlantısı olmadan devam edemeyen cihazlardır. Bu cihazlara aptal terminal adı verilmektedir. Aptal terminallerde kullanılan proximity kartların ve mifare kartların üzerine zebra p330i kart yazıcılar ile kolayca baskı yapılabilmektedir.

Zebra p330i kartlı yazıcıların kullanılmakta olan iki farklı modeli yer almaktadır. Bunlar; tek yüze baskı yapabilen zebra p330i kart yazıcı ve çift yüze baskı yapabilen zebra p330i kart yazıcı olarak adlandırılmaktadır. Tek yüze baskı yapabilen zebra p330i kart yazıcı ile kartların sadece bir tek yüzüne baskı yapabilirsiniz. Yapacağınız bu baskılarda kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman, firma isimleri, firma logosu gibi bilgilerin baskısı yapılabilmektedir. Eğer zebra p330i kart yazıcıları üye takip sistemlerinde kullanılacak olan kartlara baskı yapmak için kullanacaksanız, bu baskılarda üye olunan alanın bilgilerinin baskısı yapılabilmektedir. Tek yüze baskı yapabilen zebra p330i kart yazıcı ile kartların üzerine renkli ya da siyah – beyaz baskılı kart basımı yapabilirsiniz. Bu yazıcılar ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapabilirsiniz.

Çift yüze baskı yapabilen zebra p330i kart yazıcı ile de kartların her iki yüzüne de baskı yapılabilmektedir. Kartların bir yüzünde kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman baskıları ve kartların arka yüzüne ise firma adı ve firma logosu gibi bilgilerin baskısı yapılabilmektedir. Bu baskılar siyah – beyaz ya da renkli olabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen zebra p330i kart yazıcı ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Bu kart yazıcıların kullanımlarının normal bir yazıcıdan hiçbir farkı yoktur. Yani oldukça kolay kullanılabilir. Zebra p330i kart yazıcılar hakkında bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler