perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
AKILLI OTOPARK SİSTEMLERİ

Ücretli otoparklarda ya da toplu konut siteleri abonman mantığındaki ücretsiz otoparklarda kullanılmak üzere akıllı otopark sistemleri tercih edilmektedir. Akıllı otopark sistemleri sahibi olabilmek için otopark altyapısında kullanılması gereken ürünler; öncelikle araçların geçişini bir onay sonucu sağlayacak bir kollu bariyer sistemi ve bu onayı sağlayacak araç tanıma sistemidir. Perkotek firması olarak Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markası ile akıllı otopark sistemleri için kullanıcılarımıza ürünler sağlamaktayız. Tüm kullanıcılarımızın Türkiye genelinde aynı hizmeti alabilmeleri için Türkiye genelince fiyatlarımız sabittir ve ek olarak Türkiye distribütörü olmamızın da avantajıyla en uygun fiyatlar Perkotek olarak firmamıza aittir.

Avax akıllı otopark sistemleri bariyer kol uzunlukları ve kol çeşitleri ile modellenerek kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına göre sunulmaktadır. Bariyer sistemleri genel olarak MN ve DZ modellerine ayrılırlar. Kendi içlerinde de standart kolları ile ve 3 m kol uzunluğu olan DZ 3, MN 3; 6 m kol uzunluğu bulunan DZ 6, MN 6 modelleri şeklinde ayrılmaktadırlar. Avax akıllı otopark sistemleri bariyerler, standart kol tipine ek olarak 5 m kol uzunluğu ile kolunda saçakları bulunan MN 5 saçaklı bariyeri de ihtiyaçlara göre tercih edilebilir. Aşağı doğru uzanan koldaki bu saçaklar aracılığı ile bariyer kolunun altından olası kaçak geçişlerinde önüne geçilmiş olunmaktadır. Darbelere karşı dayanıklı tüm bariyer modellerimizde yaşanabilecek olası araç kazalarında bariyer iç mekanizmasının ve bariyer ana kartının hasar görmeleri de engellenmektedir. Ayrıca elektrostatik toz boya teknoloji ile korunan bu gövdelerde dış etkenlerden doğabilecek hasar ve yıpranmalarda görülmemektedir. Akıllı otopark sistemleri kurulumları da gayet basit olup tek ihtiyaç duyulan düz bir zemin ve çalışması için gerekli olan 220 v şehir elektriğinin sağlanmasıdır.

 

AKILLI OTOPARK SİSTEMLERİ KULLANIMI

Sadece bariyerler ile akıllı otopark sistemlerine sahip olunamayacağından bu entegre edilecek araç tanıma sistemi gerekmektedir. Günümüz teknolojisiyle otoyollarda kullanılan hızlı geçiş sistemleri mantığına sahip Avax HGS geçiş sistemleri, akıllı otopark sistemleri ile entegrasyon için uygundur. Akıllı otopark sistemleri bariyerlerinin bulunduğu noktaya konulacak HGS antenler aracılığı ile araçlarda bulunan HGS etiketlerin algılanması sağlanır. 0 m ile 50 m arasında panel programı aracılığı ile ayarlanan algılama mesafeleri oldukları için araç geçiş bölgelerinin dar ya da geniş olması bir sorun teşkil etmeyecektir. Algılanan bu etiketler HGS panel tarafından kontrol edilerek sisteme tanımlı ise bariyere açılma komutunu otomatik olarak gönderecektir. Algılanan etiket sisteme tanımlı değilse bariyer açılmayacağından geçiş noktasındaki görevlinin onayı doğrultusunda araçlar geçiş yapabilecektir. Sistem bu şekilde offline olarak çalışabileceği gibi bir bilgisayar yardımıyla otopark takip programı kullanılarak online moda da alınabilir. Online çalışma şeklinde kullanıcılara yetkilendirmeler yapılabilir. Bu yetkilendirmeler sonucu bariyer geçiş noktasına gelen araç istenilen kuralları sağlamıyorsa sisteme tanımlıda olsa bariyere açılma komutu gönderilmeyecektir. Ayrıca program içerisinde bulunan detaylı raporlama modülü ile otopark kullanımı hakkında raporlara da ulaşılabilir. Bu raporlar doğrultusunda kullanıcılara ait kurallarda da gelişmelere gidilebilir. HGS antenler tamamen dış ortam için uygun olduklarından doğru kurulum yapıldıklarında kesinlikle su geçirmezlerdir.

Akıllı otopark sistemleri ile ilgili bir sorun yaşanması halinde deneyimli destek ekibimiz ile irtibata geçilmesi yeterli olacaktır. İlk etapta yapılan yönlendirmeler ile kullanıcıların sistemlere müdahale ederek anlık çözümler üretilmesi sağlanmaktadır. Yapılan yönlendirmeler sonucu ya da kullanıcı taraflı sisteme müdahale edecek yetkilinin olmaması sonucu sorun giderilemez ise destek ekibinden alınan randevu sonucu teknik ekip uzmanlarının yönlendirilme seçeneği kullanıcılara sunularak yerinde müdahalelerin yapılaması da sağlanarak kullanıcılarımızın mağdur olmalarının önüne geçilmektedir. Akıllı otopark sistemleri ile siz de otoparka giriş ve çıkış yapan araçları kontrol altında tutabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler