perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

AKORDEON BARİYER

Akordeon bariyer sistemleri, geçişlerin yönlendirilmesi için kullanılmakta olan bariyerlerdir. Estetik görünüme ve kolay kullanıma sahip olan akordeon bariyerin bir yerden bir yere hareket ettirilmesi çok kolaydır. Akordeon bariyer hareketli ya da sabit bir kullanıma sahiptir. Yani akordeon bariyer devrilmeye karşıda oldukça dayanıklıdır. Akordeon bariyer sistemleri sadece iç ortamlarda değil, aynı zamanda dış ortamlarda da kullanılmaktadır. Bu sayede her türlü alanda güvenle kullanılabilmektedir. Akordeon bariyer sistemlerinin kullanım alanları da oldukça geniştir. Miting alanları, otopark giriş ve çıkış alanları, nizamiye girişleri, olay yeri geçişleri engellemeleri, etkinlik ve konser alanları, yoğun kalabalıkların belirli noktalara yönlendirilmesi gereken alanlarda kullanılabilmektedir.

Akordeon bariyer sistemleri, pek çok farklı alanda kullanım kolaylığı sunmaktadır. Akordeon bariyer sistemleri, birbirine eklenebilir kilitli modüllerden oluşmaktadır. Bu modülleri birbirine eklemek veya çıkarmak mümkündür. Kullanım alanına göre modülleri ekleyebilirsiniz. Akordeon bariyer uzunluğu iki metredir. Ancak modülleri uzatarak boyunu iki metre on santimetreye kadar uzatabilmek mümkündür. Akordeon bariyer, hareketli ya da sabit kullanım için idealdir. Bir akordeon modülünde yedi adet dikme vardır ve bu yedi adet dikmenin dört adedinde toplam sekiz adet tekerlek vardır.

Akordeon bariyerlerin ağırlığı yirmi kilogramdır. Ağırlığının az olması sayesinde çok kolay bir şekilde taşınabilmektedir. Her bir tekerleğinin çapı da 9,5 santimetredir. Akordeon bariyer, günümüzde her geçen gün çok daha geniş bir kullanım alanına sahip olmaya başlamıştır. Bunun sebebi serbest yönlendirmeleri bu bariyer sayesinde çok daha kolay bir şekilde yapılabilmesidir. Akordeon bariyer sistemleri fiyatları da çok uygundur. Perkotek Teknoloji Dış. Tic. A.Ş. olarak Avax akordeon bariyer sistemleri Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu sebepten dolayı da bu bariyerleri çok uygun fiyatlara sunmaktayız. Siz de akordeon bariyer sistemleri fiyatlarını öğrenmek isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle iletişime geçebileceğiniz gibi isterseniz info@perkotek.com adresi üzerinden de bize yazabilirsiniz. Satın almak için daha fazla zaman kaybetmeyin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler