perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

AKORDEON ENGEL SİSTEMLERİ

Akordeon engel sistemleri, geçiş yönlendirmeleri için kullanılmakta olan bariyerlerdir. Akordeon engel sistemleri, günümüzde farklı ve geniş birçok alanda geçişleri yönlendirmek için kullanılmaktadır. Bu alanlara; miting alanları, otopark giriş ve çıkışları, nizamiye girişleri, etkinlik ve konser alanları, olay yeri geçişleri ve yoğun kalabalıkların belirli noktalara yönlendirilmesi gereken alanlar örnek olarak verilebilmektedir. Akordeon engel sistemleri, her geçen gün daha sık olarak tercih edilmektedir. Bunun en büyük sebebinden birisi de bu akordeon engel sistemlerinin devrilmez oluşudur. Hareketli ve sabit kullanımlar için oldukça ideal olup devrilmez ya da düşmez. Bu sayede güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir.

Akordeon engel sistemleri, estetik görünümü sayesinde kullanılan her alana farklı bir şıklık katmaktadır. Birbirine ilave edilebilen kilit modüllere sahip olan akordeon engel sistemleri, sıklıkla iç ortamlarda kullanılmaktadır. Akordeon engel sistemleri, dış ortamlarda da kullanılabilir. Oldukça sağlam olması ve olumsuz tüm kötü hava koşullarına karşı dayanıklı olması sayesinde bu şekilde kullanılabilmektedir.

Akordeon engel sistemleri, birbirine eklenebilen kilit modüllerden oluşmaktadır. Bu kilit modüllerini birbirine ekleyerek ya da çıkararak, akordeon engel sistemleri boyutunu uzatmak ya da kısaltmak mümkündür. İstediğiniz kadar ek modülün ilave edilmesi mümkündür. Bir adet akordeon engel sistemleri modülünde yedi adet dikme yer almaktadır. Bu dikmelerin dördünde toplam sekiz adet tekerlek bulunmaktadır.

Akordeon engel sistemleri, ağırlığı ise yirmi kilogramdır. Oldukça hafif olması sayesinde pek çok farklı alana kolayca taşınabilir ya da yeri değiştirilebilir. Akordeon engel sistemlerinin açık olan haldeki uzunluğu da iki metredir. Boyutunu iki metre on santimetre olarak güncellemek mümkündür. Tekerlerinin çapı ise 9,5 santimetredir. Her alana özel olarak boyu ayarlanabilmektedir. Akordeon engel sistemleri, Türkiye’nin her yerinde güvenle kullanılabilmektedir. Perkotek Teknoloji ailesi olarak Avax akordeon engel sistemleri Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız için bu bariyer sistemleri fiyatları firmamızda çok uygun olmaktadır. Akordeon engel sistemleri satın almak isterseniz sadece bir telefon kadar uzağınızdayız. Şıklığı ve sağlamlığı ile akordeon engel sistemleri ile tüm alanlar artık çok daha kontrollü bir hal alacak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler