perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KART BASKI YAZICISI

Kart baskı yazıcısı, kartlı geçiş sistemlerinde kullanacağınız kartların üzerine baskı yapabilmenizi sağlayan makinalardır. Renkli ya da siyah-beyaz baskı yapabileceğiniz bu makinaların çift yüze ve tek yüze baskı yapabileceğiniz modelleri bulunmaktadır. Tek taraflı kart baskı yazıcısı ile kartın tek bir yüzünde baskı yapabilirsiniz. Kartın arka tarafı boş kalacaktır. Tek tarafa ise personel tanıtım kartı olarak kullanmak isterseniz personellerinizin isim, soy isim, çalışılan bölüm, firma bilgisi ve firma logosunun baskısını yapabilirsiniz. Bu baskıları renkli olarak yapabilmenizi sağlayan kart yazıcıların yanı sıra renkli olarak yapabileceğiniz modeller de bulunmaktadır. Personel tanıtım kartlarında kullanabilmenizin yanı sıra aynı zamanda kimlik kartlarında, üye kartlarında vb. kartlarda da  kart baskı yazıcısını kullanabilirsiniz. Çift taraflı  kart baskı yazıcısında ise kartın iki yüzüne de baskı yapabilirsiniz. Personel tanıtım kartı olarak kullanacaksanız, kartın bir yüzüne personel isim, soy isim bilgisi çalışılan departman bilgilerinin basımını sağlarken diğer yüzüne de firma logosu ve firma bilgisi basımı yapabilirsiniz. Kullanımı çok basit olup normal bir yazıcı gibi kullanılabilmektedir. Çift taraflı kart baskı makinasında da tek taraflı yazıcıda olduğu gibi renkli veya siyah-beyaz baskılar yapabilirsiniz.

Her türlü karta önlü ve arkalı olarak basımı seri halde yapabileceğiniz kart baskı makinası, kartlarınızı daha aktif kullanabilmenize olanak tanımaktadır.  kart baskı yazıcısı sayesinde mifare, proximity ve plastik kartlara istediğiniz baskıları yapabilirsiniz. Kart baskı makinası sayesinde üstelik dışarda kart baskısı için harcayacağınız kart maliyetlerinden de kurtulabilirsiniz. Kartların üzerine yapacağınız baskılar hazır olabileceği gibi isterseniz kendi tasarımınızda olabilmektedir. Neden kartlara büyük maliyetler harcayarak baskı yaptırasınız ki? Yeni gelen personellere çıkarılacak kartlar, tahriş olan kartlar ve kaybolan kartlarda göz önünde bulundurulduğunda bu maliyetler giderek artacaktır. Oysaki card printer kullanarak bu maliyetleri neredeyse yarı yarıya indirerek işletmenize tasarruf ettirebilirsiniz. Zaten kart baskı yazıcısı satın aldığınızda, kendisi 1 sene gibi çok kısa bir sürede kendini amorti ettirecektir.

Kart baskı yazıcısını ofislerde, kamu kurumlarında, işletmelerde vb. yerlerde güvenle tercih edebilirsiniz. CIAAT ve SUNLIGHT kart yazıcı satışı yapan firmamız, kaliteli baskılar yapabilmenize imkân tanımaktadır. 300 dpi’lik çözünürlükte baskı yapmanızı sağlayan kart yazıcılar ile saatte 1400 adet siyah-beyaz kart ve 180 adet renkli baskılı kart basımı yapabilirsiniz. Yazıcılarda USB girişi bulunduğu için bilgisayara bağlayarak aktif etmeniz de oldukça kolay olacaktır. Kullanımına gelecek olursak… Kart baskı yazıcısı kullanımı çok basittir. Kısa bir eğitim alan her kişi makinayı kullanarak kartların üzerine baskılar yapabilir. Kart tutma girişi 100 adet kart ve kart tutma çıkışı ise 50 adet kartı tutabilmektedir.

Kart baskı yazıcısı ile kullanabileceğiniz sarf malzemelerden bahsedelim. Ribonlar başlıca sarf malzemelerdendir. CIATT ve SUNLIGHT kart yazıcılarda aynı ribon kullanılamaz. İki yazıcının farklı ribonları bulunmaktadır. Bu ribonların da renkli ve renksiz baskılı olanları bulunur. Renkli baskı için 16.7 milyondan fazla renk kullanılmaktadır. Renksiz baskı ise siyah-beyaz olarak çıkar. Diğer kart baskı yazıcısı sarf malzemesi ise kart koruyucu ve kart askı ipidir. Kart koruyucular şeffaf olup kartı içerisine koyabileceğiniz bir sarf malzemedir. Bu sarf malzeme ile kartları koruyabilirsiniz. Kart askı ipi ise kartları üzerinizde taşıyabilmek için kullanacağınız malzemelerdir. Kart askı ipi ile özellikle personel tanıtım kartlarını, personellerinizin üzerinde taşımasını sağlayabilirsiniz. Neden daha fazla zaman kaybedesiniz ki? Kart baskı yazıcısı  sayesinde artık kart baskısına harcadığınız maliyetlerden kurtulacaksınız! Satın almak için yapmanız gereken tek şey bizi aramak! Arayın ve uzman satış danışmanlarımızdan en uygun fiyatları alın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler