perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

AKORDİYON BARİYER FİYATLARI

Akordiyon bariyer sistemleri, geçişlerin kontrollü bir şekilde yapılması ve aynı zamanda geçiş yönlendirmeleri için tercih edilmektedir. Akordeon bariyer sistemlerinin kullanım alanları çok geniş olmakla birlikte akordiyon bariyer fiyatları oldukça uygundur. Akordiyon bariyer fiyatlarının uygun olmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi bu bariyerlerin Perkotek Teknoloji Dış. Tic. A.Ş. olarak Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Akordiyon bariyer fiyatlarını gördüğünüzde siz de farkına varacaksınız!

Akordeon bariyer sistemleri bariyerleri, estetik görünüme sahiptir. Kolay kullanımı sayesinde de işletmelerde de tercih edilebilmektedir. Miting alanlarında, olay yeri geçişlerinin yönlendirilmesinde, yoğun kalabalıkların belirli noktalara yönlendirilmesinde, etkinlik ve konser alanlarında nizamiye girişlerinde, otoparkların giriş ve çıkışlarında ve buna benzer pek çok alanda kullanılabilmektedir. Akordiyon bariyer sistemlerinin modülleri de birbirine eklenebilmektedir. Uygun akordiyon bariyer fiyatlarına sahip olan bu bariyerler, birbirine eklenebilen kilit modüllerden oluşmaktadır. Bu kilit modülleri giriş alanınızın uzunluğuna göre ekleme ya da çıkarma yapabilirsiniz. Bir adet akordeon bariyerin uzunluğu iki metre olmakla birlikte iki metre on santimetreye kadar uzatılabilmektedir. Geçiş alan uzunluğunuz bu şekilde tamamen kısıtlanabilmektedir.

Akordeon bariyer sistemlerinde yedi adet dikme bulunmaktadır. Bu dikmelerden dördünde toplam sekiz adet tekerlek olmakla birlikte bu tekerlekler akordeon bariyeri çok daha rahat olarak hareket ettirebilmenizi sağlamaktadır. Akordiyon bariyer fiyatlarını gördüğünüzde bu kadar şıklığa ve bu kadar kaliteye bu kadar uygun fiyat ile satılmasına çok şaşıracaksınız.

Akordiyon bariyer fiyatlarının çok merak edilmesinin yanı sıra aynı zamanda bu bariyerlerin ne şekilde kullanılacağı da çok merak edilmektedir. Akordiyon bariyerleri kullanmak için çok fazla bir şey yapmanıza gerek yoktur. Zaten hareketli bir kullanıma sahip olmasından dolayı da kullanmak çok kolaydır. İsterseniz akordiyon bariyer fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Perkotek Plaza’ya gelebilir ve akordeon bariyerleri yerinde inceleme fırsatı da bulabilirsiniz. İsterseniz mail adresimiz üzerinden yazabilir ya da dilerseniz info@perkotek.com mail adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Uygun akordiyon bariyer fiyatları için doğru adres Perkotek!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler