perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

DEVRİYE TUR KALEMİ

Devriye tur kalemi, kullanım alanı oldukça geniş olan ve güvenliğe ihtiyaç duyulmakta olan tüm alanlarda kullanılabilir olan kalemlerdir. Bilgisayar bağlantılı olarak çalışabilen devriye tur kalemi sistemleri, güvenlik görevlilerinin bulunduğu her alanda, takip yapmak için kullanılmaktadır. Bilgisayar bağlantılı devriye tur kalemi sistemleri; bekçi tanıtım kartı, bekçi takip yazılımı, bekçi kontrol noktası, aktarım yuvası ve bilgisayar bağlantılı devriye tur kaleminden oluşmaktadır. Bilgisayar bağlantılı devriye tur kalemi sistemleri kullanabilmek için öncelikle bekçi takip programına, tur noktalarının ve tur kartlarının tanıtılması gerekir. Tanıtılacak olan kartların, bekçiler tura çıkacaklar zaman sisteme okutmaları gerekir. Bekçiler bununla yükümlüdürler. Kayıt işlemlerinin ardından da güvenlik görevlilerinin gezecekleri alanlara, kontrol noktalarının yerleştirilmesi gerekmektedir. Bekçiler kontrol noktalarına geldiklerinde, bilgisayar bağlantılı devriye tur kalemini bu kontrol noktalarına okuturlar. Böylece o anlık olarak saat ve tarih raporlanır. İlk kontrol noktasından başlayarak son kontrol noktasına kadar bilgisayar bağlantılı devriye tur kalemi okutulması ile birlikte tur tamamlanmış olacaktır. Daha sonra güvenlik görevlileri bilgisayar bağlantılı devriye tur kalemi modeline göre aktarım yuvasına koyarak ya da aktarım kablosu ile bağlantısını yaparak sistem aktif hale gelir. Bilgisayar bağlantılı devriye tur kalemi, okuma yaparken de titreşimli olarak uyarı verdiği için okuma yaptığı anlaşılacaktır. Bu sistemleri kullanırken sadece kontrol noktalarının, manyetik alanlar dışında olmasına özen gösterilmesi gerekmektedir.

Bilgisayar bağlantılı devriye tur kalemi, oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Çok ağır testlerden geçirilen bilgisayar bağlantılı devriye tur kalemi, yere atılmaktan ya da düşürülmekten asla zarar görmezler. Bu da bekçilerin bilerek ve isteyerek, bilgisayar bağlantılı devriye tur kalemine zarar vermesinin önüne geçmektedir. Üstelik bilgisayar bağlantılı devriye tur kalemi, su geçirmezdir. Su geçirmez oluşu sayesinde dış ortamlarda kullanılmasında herhangi bir sakınca olmayacaktır. Yani kar, yağmur vb. Tüm durumlarda dahi güvenle kullanılabilecektir. Bilgisayar bağlantılı devriye tur kalemi sistemleri günümüzde özellikle sitelerde kullanılıyor olsa da plazalarda, holdinglerde yahut alışveriş merkezleri gibi alanlarda da güvenle kullanılabilecektir.

Bilgisayar bağlantılı devriye tur kalemi kullanım alanları, her geçen gün artış göstermektedir. Bunun en büyük sebebi, güvenliğe her geçen gün daha çok ihtiyaç duyulmasının yanı sıra aynı zamanda, bilgisayar bağlantılı devriye tur kalemi sistemlerinin de çok uygun fiyatlara sahip olmasıdır. Bilgisayar bağlantılı devriye tur kalemi sistemlerinin firmamız tarafından satışta olan dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; Perguard bilgisayar bağlantılı devriye tur kalemi sistemleri, Perguard LCD bilgisayar bağlantılı devriye tur kalemi sistemleri, guardx bilgisayar bağlantılı devriye tur kalemi sistemleri ve Guard Tour bilgisayar bağlantılı devriye tur kalemi sistemleridir. Tamamı aynı amaç için kullanılan bu sistemlerimizin fiyatları çok uygundur. Satın almak için info@perkotek.com üzerinden bizimle irtibata geçebileceğiniz gibi 0850 811 80 00 arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler