perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

METAL ARAMA DEDEKTÖR FİYATLARI

Metal arama dedektörü, metal eşyaların tespit edilerek olası tehlikeli durumların engellenmesi için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Metal arama dedektör fiyatları, kullanacak olduğunuz metal arama dedektör fiyatlarına göre değişiklik göstermektedir.  Bu dedektörlerin kullanım alanları çok büyüktür. Hava alanları, alışveriş merkezleri, otogarlar, belediyeler, fabrikalar, okullar, plazalar, holdingler, askeri alanlar, stadyumlar, spor merkezleri gibi birçok farklı alanda kullanılırlar. Kullanım amaçları, tehlikeli olan bıçak, silah, patlayıcı, bomba vb. gibi tüm nesneleri anında tespit ederek güvenliği sağlamaktadır. Bunu da pek çok farklı modeli ile başarabilmişlerdir. Metal arama dedektör fiyatları; kapı tipi metal arama dedektörü, el tipi metal arama dedektörü ve x ray bagaj arama dedektöründe farklıdır. Keza zaten bu dedektörlerin kullanımları da özellikleri de farklıdır.

Öncelikle biraz x ray bagaj arama ve tarama dedektörlerinden bahsedelim. Bu dedektörler, metal eşyaları çok hızlı bir biçimde tespit etmenizi sağlar. X ray bagaj arama cihazları, x ışını teknolojisi ile çalışmaktadır. X ışını, cihazın konveyöründe yer alan nesneyi delerek karşı tarafa ulaşır. Bu nesnenin ne tür bir elementten oluştuğunu bulabilmenizi sağlamaktadır. Ekrana siyah – beyaz ya da renkli olarak görüntüler göndermektedir. Eskiden satışta olan ve günümüzde çok az tercih edilen siyah – beyaz ekranlı x ray metal arama dedektör fiyatları, renkli x ray dedektörlerinden biraz daha uygun olabilmektedir. Ekrana renkli olarak yansıtma yapan x ray dedektörleri, maddelerin atom numaralarını tespit etmenizi sağlar. Bu tarz x ray cihazlarına organik ve inorganik madde ayrımı yapabilen x ray cihazları denmektedir. Atom numarasını ondan küçük olan nesneler organik madde olarak isimlendirilirler ve x ray cihazı ekranlarına turuncu renkli olarak yansıtılırlar. Atom numarası on ile on sekiz arasında olan nesneler ise karışık grup elementi olarak bilinirler ve yeşil renkli olarak görüntülenirler. Atom numarası 18’den büyük olan nesneler ise inorganik madde elementi olarak adlandırılırlar ve ekrana mavi renkli olarak yansıtılırlar.

Kapı tipi metal arama dedektör fiyatları da kullanılacak olan modeline göre değişmektedir. Bu detektörlere bizler özellikle alışveriş merkezlerinde çok sık olarak rastlamaktayız. Kapı tipi metal dedektörler, yüksek hassasiyet ile çalışmalarına devam ederler. Hassasiyet ayarı ayarlanarak cihazların küçük metallere veya demir paralara tepki vermesi engellenebilir. İlk açıldıklarında etraftaki manyetik alanı setledikleri için bir sonraki açılmalarında bu manyetik alana tepki vererek yanlış alarmlar oluşmasını engelleyecektir. Bu dedektörler, zone bölgesi ile çalışmasına devam ederler. Zone bölgesi bir dedektörde ne kadar fazla ise o dedektörün metal eşyayı tespit etmesi bir o kadar basittir. Bu dedektörlerin ayar girişlerinde şifre bulunduğu için de şifreyi bilmeyen kimse ayarlarında değişiklik yapamayacaktır.

El tipi metal arama dedektörler de alışveriş merkezlerinde sıkça kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörler, yüksek seçicilik ve duyarlılığa sahiptirler. Gelişmiş teknoloji ile üretilmiş olan el tipi metal arama dedektör fiyatları firmamızda çok uygundur. Kolay kullanımı ile metal eşyalara titreşimli olarak uyarı vermenizi sağlamaktadır. Ayrıca düşük bataryalarda da ışıklı ve sesli uyarılar verebilmektedir. Eş tipi dedektörlerin kullanım alanları her geçen gün artış göstermektedir.

Tüm metal arama dedektör fiyatları teklifi için info@perkotek.com adresi üzerinden bize yazabilirsiniz. Metal arama dedektör fiyatları uygunluğunu görmenizi tavsiye ederiz!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları