perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Apartman Akıllı Kilit Fiyatlarında Büyük İndirimler!

Apartman akıllı kilit sistemleri, günümüzde apartmanların yanı sıra aynı zamanda sitelerde de oldukça sık tercih edilmektedir. Apartman akıllı kilitlerinin 4 farklı modeli bulunmaktadır. Bu modellerden hangisini kullanacağınız tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte, farklı ihtiyaçlarınıza çözüm olabilmektedir. Bu modeller standalone akıllı apartman kilidi, online akıllı kilit, offline akıllı kilit ve panelli apartman akıllı kilit olarak 4 farklı gruba ayrılmaktadır. Standalone apartman akıllı kilit sistemleri, çalışmasını bilgisayardan bağımsız olarak gerçekleştirmektedir. Bu cihazlara kayıt yapabilmek için öncelikle master kart okutulması gerekmektedir. Daha sonra da kullanıcıların kartlarının tanıtılması gerekir. Kart okuyucuların tetik süresi de istediğiniz şekilde ayarlanabilmektedir. Tetik olarak kuru kontak veren bu cihazlar; elektronik kilit, elektronik kilit ve manyetik kapı kilitleri ile de tetiklenebilmektedir. Kullanılan apartman akıllı kilit fiyatları çok uygun olmaktadır. Üstelik sabotaj yapılması gibi durumlarda alarm vererek de kendini kapatma özelliğine sahiptir. Bu cihazları apartman kapılarında göstergeç olarak da kullanabilirsiniz. 

Offline apartman akıllı kilitleri, bilgisayarın açık olmasına gerek kalmaksızın çalışmasına devam etmektedir. Kartlara geçiş zoneleri tanımlanılarak hangi kart ile hangi günlerde veya hangi saatlerde geçiş yapılabileceği detaylandırılabilmektedir. Kart tanımlamadan önce mutlaka cihaza tanıtılması gerekmektedir. Kart numaraları yazılıma çekilmektedir. Akabinde de kaç adet kart okuyucu bulunuyorsa; belirlenen kart numaraları geçişin yapılabilmesi için kolay bir şekilde transfer edilebilmektedir. Herhangi bir geçiş kontrol paneline ihtiyaç duymadan çalışmasını devam ettiren bu cihazlar, IP tabanlı oldukları için en yakın network switch’e takılarak sisteme dahil edilmektedirler. Kartı okutan kişilerin isimleri de kartın okutulması sırasında ekranda gösterilmektedir. Apartman akıllı kilit fiyatları uygunluğu ile çok sık tercih edilen kilitler ve panelli apartman akıllı kilitleri de panel yardımı ile okuma yapan cihazlardır. Bu cihazlar, panel yardımı ile çalışmalarına devam etmektedir. Bir panele 4, 8 veya 6 adet kart okuyucu tanıtılabilmektedir. Bunu kendiniz belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu cihazların çoğunda kartlı ve şifreli olarak geçiş yapabilme olanağı bulunmaktadır. Paneller, geçiş yetkilerin verilip verilmeyeceğini kararını da vermektedir. Kullanımları da oldukça basittir. Üstelik apartman akıllı kilit fiyatları, Perkotek Teknoloji ailesi olarak Strike kilitlerin Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız için oldukça uygundur. Online apartman akıllı kilitler ise bilgisayarlar açıkken çalışmasına devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlarda geçiş zaman tanımlamaları, geçiş yetkileri ve geçiş adetleri program üzerinden tanımlanmaktadır. Rs 232 ve Rs 485 ile bilgisayar bağlantısı gerçekleştirmektedir. Programa daha önceden tanımlanan kartların yetki kontrolü de cihazlar tarafından yapılmaktadır. Tüm bu cihazları apartman akıllı kilit fiyatları uygunluğu ile birlikte kullanabilirsiniz. 

Apartman akıllı kilit sistemlerinin kullanılmakta olan pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Bı modellerin hepsinin her kapı tipinde kullanılmakta olan farklı modelleri bulunmaktadır. Ahşap, demir, metal, çelik, pvc vb. tüm kapılarda kullanılabilen modelleri mevcuttur. Strike apartman akıllı kilit fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi aramak. Daha fazla zaman kaybetmeden hemen bize ulaşın!  

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler