perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

APARTMAN ŞİFRELİ KAPI KİLİDİ FİYATLARI

Perkotek olarak apartman şifreli kapı kilidi fiyatları çok uygundur. Peki nedir bu sistemler? Apartman şifreli kapı kilidi sistemleri, apartmanlara yabancı kişilerin girmesini engellemek için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları günümüzde her geçen gün artış göstermektedir. Apartmanların yanı sıra aynı zamanda sitelerde de oldukça sık tercih edilmektedir. Bu sistemlerin en büyük özelliklerinden bir tanesi, kilitler ile birlikte çalışabilmesidir. Elektrikli kilit, elektronik kilit ve elektromanyetik kilit ile çalışabilir. Bu kilitlere de her geçen gün talep artmaktadır. Uzaktan kumanda ya da buton ile de kontrol edilebilmektedir. Elektronik kilitleri kullanmak için kullanılacak olan yerdeki kapının sabit kapının sabit kısmındaki dil karşılığının değiştirilmesi yeterli olacaktır. Dil mekanizmaları paslanmaz çelikten imal edildikleri için de uzun seneler boyunca sorunsuz olarak kullanım sağlanabilecektir. Bu kilitler, enerji varken kilitli ya da enerji varken kapalı şeklinde ayrı iki çalışma prensibine sahip olan modellerdir. Genellikle tutuş güçleri beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra selenoid bold pimli kilitler, manyetik cam kapı kilitleri de bu cihazlar ile birlikte kullanılabilmektedir. Manyetik olan cam kapı kilitleri, kapıların hareketli olan kısımlarına takılmaktadır. Mıknatıslama mantığı ile çalışmasını devam ettirmektedir. Tutuş güçleri de bu kilitlerde altmış kilogram ile bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Bu kilitler ile birlikte kullanılmakta olan farklı aparatlar da bulunmaktadır.

Uygun apartman şifreli kapı kilidi fiyatları ile bu kilitler, dört farklı gruba ayrılmaktadır. Standalone cihazlar, online cihazlar, offline cihazlar ve panelli cihazlar. Bu saydığımız tüm cihazların hepsi apartman kapılarının girişine monte edilerek kullanılmaktadır. Kullanımı da çok basittir. Öncelikle cihazlara kart tanımlaması yapılması gerekir. Yapılacak olan kartların üzerine hangi daireye ya da kime ait olduğuna dair baskılar da yapabilmeniz mümkün. Bunun için öncelikle kart yazıcı satın almanız gerekecektir. Kart yazıcılar, kullanacak olduğunuz kartların üzerine baskıları renkli ya da siyah – beyaz olarak yapmanızı sağlamaktadır. Tabi ki bu baskıları kart yazıcı satın almadan dışardan da yaptırabilirsiniz. Ancak bu şekilde de maliyet oldukça yüksek olacaktır. Bunun için biz kartların üzerine baskı yapmak isterseniz, kart yazıcı satın almanızı önermekteyiz.

Apartman şifreli kapı kilidinde standalone olarak çalışan cihazları tercih ederseniz, bu cihazları sürekli olarak bilgisayara bağlı tutmak zorunda değilsiniz. Bilgisayardan bağımsız olarak da çalışmalarını devam ettirebilmektedir. Tetik olarak da bu cihazlar kuru kontak vermektedirler. Ancak bu cihazlara kart tanımlaması yapmak için öncelikle master kart okutulması gerekecektir. Çünkü master kart okutulmadan geçiş yapmak mümkün değildir.  Offline olarak çalışan apartman şifreli kapı kilidi sistemlerinde de çalışma sağlanırken bilgisayarın sürekli bir şekilde açık olmasına gerek olmayacaktır. Ayrıca bu cihazların çalışması için aynı zamanda panele de ihtiyaç yoktur. Çünkü cihazların kendisi zaten bir panel görevi görecektir. Ip tabanlıdırlar.

Apartman şifreli kapı kilidi fiyatları, tamamen kullanacak olduğunuz cihazın modeline göre farklılık gösterir. Bu yüzden fiyat hakkında net bir bilgi verebilmek her zaman için mümkün olmayacaktır. Bunun için öncelikle bizi aramanızı öneririz. Çünkü Perkotek Teknoloji ailesi olarak Strike şifreli kapı kilidi sistemleri Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız. Bu yüzden de zaten bu sistemlerin fiyatları firmamızda oldukça uygun. Satın almak için sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Vakit kaybetmeden bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler