perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

HGS HIZLI GEÇİŞ SİSTEMİ

Hgs hızlı geçiş sistemi, otoparklara yapılacak olan giriş ve çıkışların çok daha hızlı ve güvenilir olması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler, günümüzde sürekli olarak çok daha sık olarak kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle işyeri otoparklarında, sitelerde ve apartmanlarda oldukça sık olarak kullanılmaktadırlar. Bu sistemleri oluşturmakta olan elemanlar bulunmaktadır. Bunlar; hgs hızlı geçiş sistemi bariyerleri, hgs hızlı geçiş sistemi antenleri, hgs hızlı geçiş sistemi etiketleri, hgs hızlı geçiş sistemi kontrol paneli ve hgs hızlı geçiş sistemi programıdır. Bu sistemleri aktif olarak kullanıma başlamak için öncelikle antenlerin ve hgs hızlı geçiş sistemi bariyerlerinin, otoparkların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan her araç için bir etiket tanımlaması yapılması gerekmektedir. Yapılacak olan etiket tanımlamalarında kullanılan etiketlerin kâğıt etiketler ve plastik etiketler olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Kâğıt etiketler, araçların camlarında kullanılmak için üretilmişlerdir. Plastik etiketler ise araçların plakalarına takılmaktadırlar. Bu etiketleri sisteme tanımlarken, araçların plaka bilgileri ve özlük bilgileri ile tanımlanması gerekmektedir. Böylece araç otoparka giriş yapmak istediğinde, hgs hızlı geçiş sistemi programına etiket okunduğunda araç hakkındaki bütün bilgiler iletilecektir. Eğer aracın etiketi tanımlı ise ve giriş izni var ise bariyer kolu açılarak aracın geçiş yapmasına izin verecektir. Ancak eğer etiket tanımlı değil ise anten etiketi okumayacak, bariyer kolu açılmayacak ve aracın geçiş yapmasına izin verilmeyecektir. Sistem bu şekilde aktif olarak kullanılabilmektedir.

Hgs hızlı geçiş sisteminde kullanılmakta olan bariyerlerin teknik özelliklerinden bahsedelim. Aslında bu sistemde bir yıldız konumunda olan hgs hızlı geçiş sistemi bariyerleri, farklı kol uzunlukları ile karşımıza çıkmaktadır. Bu bariyerlerin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişir. Yani sizin otopark giriş alanınızın kaç metrelik bir uzunluğa sahip olduğu önemli değildir. İdeal bir bariyer daima bulunabilmektedir. Hgs hızlı geçiş sistemi bariyerlerinin gövde özellikleri de bariyer modeline göre değişir. Paslanmaz çelik gövdeli olan hgs hızlı geçiş sistemi bariyerleri, dış ortamlarda yer alan otoparklarınızın girişlerinde kullanılacaktır. Elektrostatik boyalı gövdeli olan hgs hızlı geçiş sistemi bariyerleri ise iç ortamlarda yer alan otoparklarınızın girişlerinde kullanılabilecektir.

Hgs hızlı geçiş sistemi bariyerleri, butonlar ya da uzaktan kumandalar ile kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde, tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü olmak üzere iki farklı seçenek yer almaktadır. Tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki komuta geçilir. Bariyer kolu açıksa kapanır, kapalıysa açılır. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır. Bir buton bariyer kolunu açarken, diğer buton bariyer kolunu kapamanızı sağlamaktadır. Üstelik hgs hızlı geçiş sistemi bariyerleri, zaman kontrol özelliğine sahiptirler. Zaman kontrolü sayesinde bariyer kolunun belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde kapanması sağlanabilmektedir.

Hgs hızlı geçiş sistemi bariyerleri fiyatları da Perkotek Teknoloji ailesi olarak Avax hgs hızlı geçiş sistemi bariyerleri Türkiye distribütörü olmamızdan ötürü uygundur. Yani kaliteli ve sağlam hgs hızlı geçiş sistemi ve bariyerlerini uygun fiyata satın almak için siz de doğru adrestesiniz. Arayın ve uzman satış müdürlerimizden, ihtiyacınıza uygun hgs hızlı geçiş sistemi parçalarının fiyat teklifini alın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler