perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

AVM HGS Sistemi: Araç Giriş Çıkışlarında Kolaylık!

Avm hgs sistemi, alışveriş merkezlerine giriş yapacak olan araçların kontrollü bir şekilde giriş ve çıkış yapmalarını sağlamakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımları ve kurulumları çok basit olup alışveriş merkezleri dışında da pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Avm hgs sistemi ile araçların avm otoparklarına giriş ve çıkışları çok daha kontrollü ve güvenilir bir hal alacaktır. Üstelik bu sistemlerin kullanımları, günümüzde her geçen gün de artış göstermektedir. Avm hgs sistemini kullanmak için öncelikle bu sistemlerin farklı elemanlar ile birlikte kullanılması gerekmektedir. Bu elemanlar; avm hgs sistemi anteni, avm hgs sistemi bariyeri, avm hgs sistemi paneli, avm hgs sistemi etiketleri ve avm hgs sistemi programıdır. Bu sistemleri aktif olarak kullanabilmek için öncelikle avm hgs sistemi antenlerinin, araçların giriş ve çıkış yapacak oldukları alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da kullanılacak olan bariyerlerin, antenler gibi giriş alanlarına monte edilmesi gerekir. Bu işlemden sonra da girişine izin verilecek olan her araç için etiket tanımlaması gerekmektedir. Tanımlanacak olan etiketlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar plastik avm hgs sistemi etiketleri ve kâğıt avm hgs sistemi etiketleridir. Bu etiketlerden hangisinin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte kâğıt etiketler, araçların camlarında kullanılmaktadırlar. Plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Antenler, yaklaşık olarak elli metreye kadar tarama yapabilirler. Araçlar antenlerin önüne geldiklerinde antenler anında tanıma yaparak bariyer kolunun kalkmasını sağlarlar. Etiket tanımlanmış olan araçların bilgileri, Tcp – Ip bağlantısı ile araç kontrol paneline gönderilmektedir.

Avm hgs sistemi, günümüzde her geçen gün çok daha farklı alanlarda kullanılması ile birlikte bu sistemlere duyulan güven de artış göstermiştir. Avm hgs sisteminde kullanılmakta olan bariyerlerin de oldukça kaliteli ve sağlam olması ile birlikte sistem satın alındıktan sonra oldukça uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Avm hgs sistemi bariyerlerinden bahsedelim. Bu bariyerlerin firmamız tarafından satışa sunulmuş olan iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; MN avm hgs sistemi bariyeri ve DZ avm hgs sistemi bariyeridir. Hangi bariyerin kullanılacak olduğun tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte, DZ avm hgs sistemi bariyeri fiyatları, MN avm hgs sistemi bariyeri fiyatlarına göre çok daha uygundur. Bu sayede her bütçe düşünülerek kullanım sağlanabilmektedir. Bu bariyerlerin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani geçiş yapacak olduğunuz alanın uzunluğunun pek bir önemi yoktur. Ona uygun bir bariyer kolu uzunluğu daima bulunabilecektir.

Avm hgs sistemi bariyerlerinin en büyük özelliklerinden bir tanesi hem iç hem de dış ortamlarda kullanılabilme özelliğinin yer almasıdır. Avm hgs sistemi bariyerlerinin elektrostatik boyalı olan modelleri iç ortamlarda kullanırken, paslanmaz çelik gövdeli olan modelleri ise dış ortamlarda gönül rahatlığı ile tercih edilebilmektedir. Avm hgs sistemi bariyerleri ayrıca zaman kontrol özelliğine sahiptirler. Bu özellikleri sayesinde bariyer kolu belirli bir zaman dilimine ayarlanarak, o zaman diliminde kapanması sağlanabilmektedir. Avm hgs sistemi ile siz de alışveriş merkezinize yapılacak olan girişleri kontrol altında tutabilirsiniz. Yabancı araçların giriş ve çıkışları artık çok daha kolay engellenecek!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler